14 priežasčių kodėl Valentino dieną dovanoti roletus

Valentino diena didžiulis galvos skausmas daugumai porų: ką nupirkti, kur nusivesti, ką veikti su antrąją puse šią dieną? Atsakymas yra paprastas, apsilankykite www.manoroletai.lt ir pažiūrėkite naujausius langų uždengimų būdus. Peržvelkite mūsų atrinktas priežastis, kodėl verta dovanoti roletus!

1. Roletai gali kainuoti žymiai pigiau nei didelė puokštė gėlių. Jeigu tądien planuojate mylimą žmogų kažkuo nustebinti, roletai padės įsitekti į norimą biudžetą.  

2. Ieškoti ir rinktis roletus gali būti puiki priežastis praleisti kartu daugiau laiko. Kai abu įsitraukiate į procesą renkantis namų dekoro elementus, lengviau sukurti jaukią vietą, į kurią norėsis abiem sugrįžti.

3. Roletai yra modernu ir inovatyvu, kai tuo tarpu, užuolaidos šiokia tokia atgyvena.

4. Jei jūs su savo antrąja puse dar negyvenate kartu ir jai arba jam padovanosite roletus, tai mylimas žmogus kaskart pažvelgęs į langų uždangalą prisimins ir pagalvos apie jus.

5. Roletai – tai dovana, kuri laikys ilgiau nei saldainių dėžutė. Roletai yra kokybiška langų uždengimo priemonė, todėl džiugins ne vienerius metus. Priešingai nei saldainių dėžutė, kuri bus pamiršta, vos ją suvalgius.

6. Roletai yra saugūs, nekenkia aplinkai ar juo labiau vaikams. Todėl turint vaikų, nereikės dažnai keisti langų uždengimų, nebent patys to norėsite.

7. Dar viena puiki priežastis praleisti daugiau laiko kartu – roletų montavimas patiems. Su antrąja puse bus ir džiugių ir liūdnų dienų, tačiau jūs leisite kartu laiką, todėl išmokite dirbti kaip komanda. Tai lyg terapija, po kurios užbaigus darbą, abu džiaugsitės rezultatu.

8. Kontroliuosite šviesos srautą. Kai norisi džiaukitės saulės spinduliais pakeldami roletus į viršų, o kai saulės šviesos namuose per daug - nuleiskite juos.

9. Roletus lengva prižiūrėti. Jų nereikia skalbti kaip užuolaidų. Roletai yra papildomai impregnuoti, kas leidžia spalvai išlikti nepakitusiai ilgus metus.  

10. Roletai tinkami prie skirtingų stilių interjerų. Kiekvienam interjerui pasiūlysime tinkamiausią sprendimą.  

11. Kas gali būti svarbiau už privatumą namuose? Juk nenorėtumėte, kad kaimynai stebėtų ką veikiate savo namuose, todėl roletai padės išsaugoti jūsų privatumą.

12. Roletai yra gaminami iš aukštos kokybės medžiagų. Papildomai jie padengti aukščiausios klasės dažais bei kruopščiai impregnuoti, kas leidžia spalvai išlikti nepakitusiai ilgus metus, net ir esant tiesioginei saulei. Mūsų pagaminti roletai galės džiuginti Jus ne vienerius metus!

13. Roletus išsirinksite, net neiškėlę kojos iš namų. O kur dar pristatymas į namus Jūsų nurodytu adresu? Roletus pirkti dar niekada nebuvo taip paprasta!

14. Pas mus vyksta puikios akcijos, todėl norimus roletus įsigysite su nuolaida! Argi gali būti geriau, nei nusipirki tai, ko norisi ir dar sutaupyti? Nieko nelaukite, apsilankykite mūsų internetinėje parduotuvėje www.manoroletai.lt

Mylėkite ir būkite mylimi. Laimingos Valentino dienos!  

Grįžti į Pagrindinį puslapį

Parašykite komentarą