9 svarbiausios priežastys, kodėl reikia įsigyti naujus roletus!

Perskaitykite, galbūt atpažinsite save, kodėl jums reikėtų atnaujinti turimus roletus.

1) „Mano roletai yra tiesiog pasenę.“

Nėra nieko blogiau nei seni roletai, žaliuzės ar užuolaidos, kurie kambariui suteikia tokį senove dvelkiantį pojūtį. Nauji roletai gali suteikti namams gyvumo, paprastumo ir lengvumo pojūtį bei, žinoma, atrodyti šiuolaikiškai.  

2) „Mano senas užuolaidas ar roletus tapo per sunku prižiūrėti.“ 

Ateina laikas, kai užuolaidų dėmės nebeišsiskalbia ar seni roletai, kurie saugojo nuo nepageidaujamų saulės spindulių, tampa morališkai susidėvėję, nebe tokie gražūs kaip nauji. Nauji roletai, kurių audinys yra papildomai impregnuotas, kad apsaugotų nuo ultravioletinių spindulių, labiau apsaugos jūsų namuose esančius daiktus nuo išblukimo.

3) „Mano roletai yra nepataisomi.“ 

Galbūt dėl nusidėvėjimo, gal dėl netinkamos priežiūros jūsų roletai ar žaliuzės artėja prie jų naudojimo pabaigos. Jeigu senieji roletai ar žaliuzės nebedžiugina, galite naujais gaminiais papuošti savo langus.

4) „Norime pakeisti kambario paskirtį.“ 

Jeigu iš patalpos, kuri anksčiau atliko sandėliuko, drabužinės ar kitokią funkciją, pertvarkote į miegamąjį, tai jums gali prireikti būtent šiam kambariui tinkamų roletų – pavyzdžiui visiškai užtamsinančių.  

5) „Roletai netinka.“

Galbūt, kai jūs kraustėtės iš vienų namų į kitus, norėjote sutaupyti ir pasiėmėte senus roletus ir užuolaidas. Tuomet buvo svarbu kuo labiau sutaupyti, kad įsigytumėte geresnius namus. Tačiau kai jau praėjo šiek tiek laiko ir įsikūrėte naujoje vietoje, tad kodėl neįsigijus roletų, kurie naujiems namams puikiai tiks?

6) „Namuose atsirado vaikų arba gyvūnų.“

Pripažinkite, ilgos užuolaidos visiškai netinka jeigu įsigijote kačiuką arba šuniuką, o užuolaidų laikikliai gali būti pavojingi mažiems vaikams. Todėl verta pagalvoti apie alternatyvas – pavyzdžiui roletus, kurie nepavojingi nei vaikams, nei gyvūnams, o ir namai atrodys gražiai ir tvarkingai.

7) „Norime visiškai naujo įvaizdžio namuose.“

Kodėl nepabandžius atnaujinti namų ir nesukūrus kažko naujo ir dar nebandyto? Daugelis sako, kad roletai jų namams per paprastas pasirinkimas, kad norisi užuolaidų. Tačiau jie greičiausiai niekada nematė kaip įspūdingai ir šiuolaikiškai namuose atrodo roletai diena naktis!

8) „Pakeitėme kambario stilių ir atnaujinome baldus.“

Kambario remontas, baldų pokyčiai kartais reiškia, kad senieji roletai nebetinka prie naujojo įvaizdžio. Jeigu senasis roletų mechanizmas puikiai veikia, jums užteks tik pakeisti roletų audinį, tad vėl galėsite džiaugtis nauja langų uždanga, o kartu ir pigiau sumokėsite nei roletus užsisakydami jų neturėdami.

9) „Norime paprasto būdo atnaujinti savo namus.“

Žaliuzių centras „Lauresta“ siūlo savo profesionalią pagalbą: mūsų komanda padės išsirinkti, pagamins ir pristatyts roletus į jūsų namus, o jums liks tik mėgautis rezultatu! Pirkimas internetu itin patogus, paprastas ir greitas būdas įsigyti roletus savo namams. Visgi esame daugiau nei 20 metų patirties sukaupusi įmonė, kuri orientuojasi į klientą, stengiasi išsiaiškinti jo poreikius ir mielai bei profesionaliai padeda išspręsti jūsų problemas, todėl ir internetinė roletų parduotuvė yra jūsų gyvenimo palengvinimas. Dar niekada nebuvo taip paprasta įsigyti roletus - nereikia iškelti net kojos iš namų! 

Grįžti į Pagrindinį puslapį

Parašykite komentarą