Akcija roletams

2014 m. rugpjūčio 4 d.

Greičiausiai, kiekvienas iš mūsų žinome, kas yra roletai, todėl nebereikia jų pristatinėti iš naujo. Ne paslaptis, kad roletai, viena geriausių apsaugų nuo saulės šviesos. Ypač tokiomis dienomis, šviečiant kaitriai saulei, o lauke termometrų stulpeliams kylant vis aukštyn – atrodo nėra net kur pasislėpti. Namuose tvanku, todėl roletai gali būti puikus išsigelbėjimas – sulaikantis nepageidaujamus saulės spindulius.

Roletai turi ne tik padėti apsisaugoti nuo nepageidaujamos saulės šviesos, bet ir tikti prie kambario interjero, spalviškai derėti. Mūsų internetinėje parduotuvėje ManoRoletai.lt rasite itin platų roletų asortimentą ir jį sudaro tiek tamsūs, tiek šviesūs audiniai. Peržiūrėdami internetinius roletų katalogus, galite pamatyti ne tik konkrečias prekes, tačiau ir jų pritaikymą erdvėse. Tai išties didelė pagalba, leidžianti įsivaizduoti, kaip atitinkama prekė gali būti derinama namų ar darbo interjere. Mūsų siūlomi roletai yra pačių įvairiausių rūšių, t.y. roletai diena naktis, šviesūs, margi bei užtamsinantys roletai. Taip pat siūlome prekes ir vaikų kambariams, kurioms tikrai negalėsite atsispirti. Tai modernus ir praktiškas sprendimas jūsų namams, tad galite būti ramūs dėl tokio sprendimo.

Pirkdami roletus internetu dar turėsite ir galimybę sutaupyti, nes parduodame tiesiai iš sandėlio, taip klientams sutaupydami dažnai net apie ketvirtadalį kainos. Užsisakę roletus internetu sutaupysite ne tik pinigų, tačiau ir laiko, kurio visad taip trūksta. ManoRoletai.lt darbo tikslas pasiūlyti kokybiškas prekes už prieinamą kainą, tad galite būti tikri, jog mūsų internetinėje parduotuvėje išsirinksite sau reikalingus roletus. Jums nereikės vaikščioti po skirtingus salonus ir eikvoti laiko roletų paieškoms. Prekių pasiūlą galite peržiūrėti internete, jums patogiu metu. Vos tik išsirinksite tai, ko norite - užsakytas prekes pristatysime į jūsų namus.

Dar vienas privalumas, kuris leidžia sutaupyti, yra tai, kad turime roletų, kuriems taikomos nuolaidos. Kiekvieną mėnesį, skirtingiems roletams, papildomai suteikiama tam tikra, to mėnesio nuolaida, kuri leidžia patikusius gaminius įsigyti dar pigiau! Šiuos gaminius atpažinsite ant prekių radę ženklą „Mėn. pasiūlymas“. Tobulėjame ir stengiamės dėl savo vartotojų, norėdami jiems pasiūlyti geriausią kokybės ir kainos santykį! Taigi, šiandien kokybė ir komfortas yra prieinami visiems be išimties. 

Palikite komentarą