Atsisveikink su žiema - paruošk namus pavasariui!

Bundanti gamta, šiltesnis oras, vis dažniau pasirodanti saulutė mus nuteikia pozityviai. Pradedame galvoti ne tik apie namų apsivalymą, bet ir apie interjero atnaujinimą. Interjero dizainerių teigimu, namų dekoras turėtų būti atnaujinamas atsižvelgiant į sezoną. Žiemą, namuose turėtų vyrauti šilti ir pasteliniai atspalviai, o pavasarį – gaivūs ir ryškūs. Namų jaukumą padės sukurti ryškiaspalvės pagalvėlės, užuolaidos, staltiesės, gyvos gėlės. 


Siūlome keletą paprastų patarimų kaip atnaujinti ir paruošti namus pavasariui:

Pagalvėlės

pagalveles namams Pagalvėles ar ypač jų užvalkalus galima pasidaryti patiems arba nusipirkti. Pagalvėlės įkvėps gyvybės seniems baldams, praskaidrins nuotaiką, pagyvins namus. Nebrangi investicija, kuri atsipirks su kaupu.
Užuolaidos

roletai ir uzuolaidos Langus atnaujinti galite ir namams daugiau jaukumo suteikti pakeisdami užuolaidas. Užuolaidas galite derinti ir su roletais ar žaliuzėmis, išgausite dar geresnį efektą – namai bus apsaugoti nuo tiesioginės saulės spindulių, bet kartu ir jaukūs.
Užtiesalai ir kilimėliai

lovos uztiesalaiUžtiesalai gali paslėpti nedailią seną sofą, suteikti elegancijos ir jaukumo miegamajam. Gražus, ryškiaspalvis kilimas jūsų namuose gali sukurti žymiai jaukesnę erdvę negu namai buvo be jo.
Gėlės

gėlės namuoseŠviežios gėlės neabejotinai puošia namus, sukuria teigiamą atmosferą. Jei dažnai pirkti gėles namams yra per brangu, galima nusipirkti keletą gėlių vazonėliuose, kurios nuolat žydėdamos jus džiugins.
Kitos idėjos

sienu lipdukai Šiuo metu sparčiai populiarėja sienų lipdukai, kuriuos taip pat galima klijuoti ant baldų, langų,  buitinės technikos. Tai sąlyginiai nebrangus ir paprastas būdas atnaujinti namus.
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Parašykite komentarą