Яндекс.Метрика
 
RSS

Blog'as

„Įsigijau roletus, tačiau nežinau kaip juos prižiūrėti, prašau, patarkite man.“

Gana dažnai sulaukiame įvairiausių klientų klausimų, tačiau bene dažniausias – apie roletų priežiūrą. Pasitaiko atvejų, kai žmonės nežinodami kaip juos valyti, pridaro daugiau žalos nei naudos. Skubame į pagalbą ir dalijamės naudingais patarimais, kaip reikėtų prižiūrėti roletus.

Roletai itin lengvai ir paprastai prižiūrimi. Roletų audiniai yra impregnuoti, todėl jie netraukia dulkių, tačiau ant ilgai naudojamų roletų jų visgi gali atsirasti. Patartina nelaukti kol atsiras didesnis dulkių sluoksnis, o periodiškai juos pavalyti sausa pašluoste. Jeigu dulkių yra daugiau, galima jas pašalinti minkštu šepetėliu ar netgi naudoti dulkių siurblį. Siurbiant dulkes nuo roletų dulkių siurbliu, rekomenduojama naudoti mažesnį pajėgumą.

Roletai yra ganėtinai atparūs purvui, tačiau kartais sunku juos apsaugoti nuo smalsių mažamečių, kurie neretai sugeba juos ištepti savo mažais pirštukais. Ant roletų audinio lieka jų pirštų antspaudai. Tokiu atveju, roletų negalima skalbti ne tik skalbimo mašinoje, bet ir rankomis. Galite sudrėkinti šluostę šiltu vandeniu (iki 30 laipsnių), kurią išgręžus, turėtų likti kuo įmanoma sausesnė. Šluoste švelniai pavalykite nešvarumus, tačiau jokiu būdu netrinkite, nevartokite stiprių valiklių ar kitų dėmių išėmėjų, nes galite pažeisti impregnavimo sluoksnį bei audinio atspalvį. Roletai turėtų būti palikti nuleisti ant lango, kad audinys gerai išdžiūtų, nes kitaip gali atsirasti pelėsis.  

Vasaros metu, kuomet gausu musių, mašalų ar kitų vabzdžių, jie gali palikti savo pėdsaką ir ant roletų. Kai roletas yra suvyniojamas, jie susispaudžia ir lieka juodos dėmelės, kurios roleto tikrai nepuošia. Yra išeitis ir šiai problemai – roletą reikėtų pavalyti sausa kempinėle, naudojant šiurkščiąją jos pusę. Jokiu būdu netrinkite, valykite švelniai ir atsargiai, taip pat patariame kempinėlės nedrėkinti, kad dėmė dar labiau neįsigertų į audinį.

Jei patalpoje, kurioje naudojate roletus yra drėgna ar rasoja langai – gali susidaryti pelėsis. Šios dėmės yra bene sunkiausiai pašalinamos. Efektyviausia būtų naudoti valomuosius miltelius ar dėmių išėmimo skysčius, tačiau prieš juos naudojant, rekomenduojame sužinoti roleto medžiagos sudėtį. Ne visi roletai gali būti valomi tokiomis priemonėmis, todėl pasitaiko atvejų, kai po tokio valymo audinys pakeičia spalvą ar net formą, todėl gerai pagalvokite prieš valydami šiuo būdu. Siūlome pagalvoti apie roleto medžiagos pakeitimą – ne tik atsikratysite pelėsio, bet ir atnaujinsite namus. Būtinai pagalvokite ką galėtumėte padaryti, kad išvengtumėte pelėsio ir toks pats likimas neištiktų naujų roletų.

Prieš šalindami roletų dėmes, išsiaiškinkite, ar medžiaga gali būti valoma ir kaip geriausia tai padaryti. Nauji roletų audiniai yra impregnuoti, kas padeda juos apsaugoti nuo aplinkos veiksnių, tokių kaip dulkės ar spalvos blukimas, tačiau netinkamai juos valant galite šias savybes lengvai pažeisti. Kilus klausimams, visada galite susisiekti su mumis ir mes patarsime kaip prižiūrėti konkrečius roletus pagal jų audinio tipą. Taip sutaupysite ne tik laiko ar pinigų, bet ir prailginsite roletų naudojimo laiką, nes tinkamai prižiūrimi, jie džiugins Jus ne vienerius metus!  

Grįžti į Pagrindinį puslapį

Pavasariu dvelkiantis interjeras

Prasidėjo kalendorinis pavasaris. Nors žiema ir nebuvo įprasta, buvo gan šilta, tačiau pavasario laukėme su nekantrumu. Esame pasiilgę saulės, šviesos, šilto oro, spalvų, kvapų ir t.t. Tačiau orai greičiausiai dar kurį laiką mūsų nelepins, todėl svarbu surasti kitų būdų, kaip praskaidrinti dienas. Neabejotinai, vienas geriausių būdų – namų atnaujinimas! Kaip susikurti pavasarišką nuotaiką ir įsileisti šviežumo į namus, dalijamės 5-iais patarimais.

1. Daugiau šviesos

Padarykite generalinę tvarką savo namuose, visi žinome – po rudens ir žiemos purvų nuvalyti langai momentaliai pašviesina kambarius. Nukabinkite sunkias užuolaidas ir pakeiskite jas lengvomis, arba dar geriau – įsigykite roletus . Kad interjeras būtų šviesus ir gaivus namų detalėms rinkitės šviesias ar ryškesnes spalvas. 

2. Atsikratykite sukauptų daiktų  

Susikaupusius nereikalingus daiktus negailestingai meskite lauk, padarykite erdvės ir oro savo namuose. Ištuštinkite lentynas, atsisakykite sunešiotų šiltų drabužių, išmeskite krūvas senų laikraščių ir žurnalų.

3. Žaluma 

Už lango gamta dar nepabudo? Pabudinkite namų augalus, pakeiskite jų sunkius, senus vazonus į spalvotus ar stiklinius. Įsigykite daugiau gėlių ar prieskoninių augalų, jie papuoš Jūsų interjerą.

4. Sunki tekstilė 

Laikas žieminę tekstilę slėpti giliai spintoje. Pūkuotą sofos užtiesalą ir pledus pakeiskite raštuotomis, spalvingomis pagalvėmis. Sunkų kilimą pakeiskite lengvesniu, o patalynę rinkitės šviesią ar žaismingą.

5. Baldai 

Jei neketinate daug investuoti į interjero atnaujinimą, nebūtina pirkti naujų baldų, užtektų perstumdyti senuosius. Nenorite keisti baldų vietos? Net keista kaip elementariai perdažyta komoda ar spinta įneš Jūsų būstui naujovių. 

Grįžti į Pagrindinį puslapį

14 priežasčių kodėl Valentino dieną dovanoti roletus

Valentino diena didžiulis galvos skausmas daugumai porų: ką nupirkti, kur nusivesti, ką veikti su antrąją puse šią dieną? Atsakymas yra paprastas, apsilankykite www.manoroletai.lt ir pažiūrėkite naujausius langų uždengimų būdus. Peržvelkite mūsų atrinktas priežastis, kodėl verta dovanoti roletus!

1. Roletai gali kainuoti žymiai pigiau nei didelė puokštė gėlių. Jeigu tądien planuojate mylimą žmogų kažkuo nustebinti, roletai padės įsitekti į norimą biudžetą.  

2. Ieškoti ir rinktis roletus gali būti puiki priežastis praleisti kartu daugiau laiko. Kai abu įsitraukiate į procesą renkantis namų dekoro elementus, lengviau sukurti jaukią vietą, į kurią norėsis abiem sugrįžti.

3. Roletai yra modernu ir inovatyvu, kai tuo tarpu, užuolaidos šiokia tokia atgyvena.

4. Jei jūs su savo antrąja puse dar negyvenate kartu ir jai arba jam padovanosite roletus, tai mylimas žmogus kaskart pažvelgęs į langų uždangalą prisimins ir pagalvos apie jus.

5. Roletai – tai dovana, kuri laikys ilgiau nei saldainių dėžutė. Roletai yra kokybiška langų uždengimo priemonė, todėl džiugins ne vienerius metus. Priešingai nei saldainių dėžutė, kuri bus pamiršta, vos ją suvalgius.

6. Roletai yra saugūs, nekenkia aplinkai ar juo labiau vaikams. Todėl turint vaikų, nereikės dažnai keisti langų uždengimų, nebent patys to norėsite.

7. Dar viena puiki priežastis praleisti daugiau laiko kartu – roletų montavimas patiems. Su antrąja puse bus ir džiugių ir liūdnų dienų, tačiau jūs leisite kartu laiką, todėl išmokite dirbti kaip komanda. Tai lyg terapija, po kurios užbaigus darbą, abu džiaugsitės rezultatu.

8. Kontroliuosite šviesos srautą. Kai norisi džiaukitės saulės spinduliais pakeldami roletus į viršų, o kai saulės šviesos namuose per daug - nuleiskite juos.

9. Roletus lengva prižiūrėti. Jų nereikia skalbti kaip užuolaidų. Roletai yra papildomai impregnuoti, kas leidžia spalvai išlikti nepakitusiai ilgus metus.  

10. Roletai tinkami prie skirtingų stilių interjerų. Kiekvienam interjerui pasiūlysime tinkamiausią sprendimą.  

11. Kas gali būti svarbiau už privatumą namuose? Juk nenorėtumėte, kad kaimynai stebėtų ką veikiate savo namuose, todėl roletai padės išsaugoti jūsų privatumą.

12. Roletai yra gaminami iš aukštos kokybės medžiagų. Papildomai jie padengti aukščiausios klasės dažais bei kruopščiai impregnuoti, kas leidžia spalvai išlikti nepakitusiai ilgus metus, net ir esant tiesioginei saulei. Mūsų pagaminti roletai galės džiuginti Jus ne vienerius metus!

13. Roletus išsirinksite, net neiškėlę kojos iš namų. O kur dar pristatymas į namus Jūsų nurodytu adresu? Roletus pirkti dar niekada nebuvo taip paprasta!

14. Pas mus vyksta puikios akcijos, todėl norimus roletus įsigysite su nuolaida! Argi gali būti geriau, nei nusipirki tai, ko norisi ir dar sutaupyti? Nieko nelaukite, apsilankykite mūsų internetinėje parduotuvėje www.manoroletai.lt

Mylėkite ir būkite mylimi. Laimingos Valentino dienos!  

Grįžti į Pagrindinį puslapį

9 svarbiausios priežastys, kodėl reikia įsigyti naujus roletus!

Perskaitykite, galbūt atpažinsite save, kodėl jums reikėtų atnaujinti turimus roletus.

1) „Mano roletai yra tiesiog pasenę.“

Nėra nieko blogiau nei seni roletai, žaliuzės ar užuolaidos, kurie kambariui suteikia tokį senove dvelkiantį pojūtį. Nauji roletai gali suteikti namams gyvumo, paprastumo ir lengvumo pojūtį bei, žinoma, atrodyti šiuolaikiškai.  

2) „Mano senas užuolaidas ar roletus tapo per sunku prižiūrėti.“ 

Ateina laikas, kai užuolaidų dėmės nebeišsiskalbia ar seni roletai, kurie saugojo nuo nepageidaujamų saulės spindulių, tampa morališkai susidėvėję, nebe tokie gražūs kaip nauji. Nauji roletai, kurių audinys yra papildomai impregnuotas, kad apsaugotų nuo ultravioletinių spindulių, labiau apsaugos jūsų namuose esančius daiktus nuo išblukimo.

3) „Mano roletai yra nepataisomi.“ 

Galbūt dėl nusidėvėjimo, gal dėl netinkamos priežiūros jūsų roletai ar žaliuzės artėja prie jų naudojimo pabaigos. Jeigu senieji roletai ar žaliuzės nebedžiugina, galite naujais gaminiais papuošti savo langus.

4) „Norime pakeisti kambario paskirtį.“ 

Jeigu iš patalpos, kuri anksčiau atliko sandėliuko, drabužinės ar kitokią funkciją, pertvarkote į miegamąjį, tai jums gali prireikti būtent šiam kambariui tinkamų roletų – pavyzdžiui visiškai užtamsinančių.  

5) „Roletai netinka.“

Galbūt, kai jūs kraustėtės iš vienų namų į kitus, norėjote sutaupyti ir pasiėmėte senus roletus ir užuolaidas. Tuomet buvo svarbu kuo labiau sutaupyti, kad įsigytumėte geresnius namus. Tačiau kai jau praėjo šiek tiek laiko ir įsikūrėte naujoje vietoje, tad kodėl neįsigijus roletų, kurie naujiems namams puikiai tiks?

6) „Namuose atsirado vaikų arba gyvūnų.“

Pripažinkite, ilgos užuolaidos visiškai netinka jeigu įsigijote kačiuką arba šuniuką, o užuolaidų laikikliai gali būti pavojingi mažiems vaikams. Todėl verta pagalvoti apie alternatyvas – pavyzdžiui roletus, kurie nepavojingi nei vaikams, nei gyvūnams, o ir namai atrodys gražiai ir tvarkingai.

7) „Norime visiškai naujo įvaizdžio namuose.“

Kodėl nepabandžius atnaujinti namų ir nesukūrus kažko naujo ir dar nebandyto? Daugelis sako, kad roletai jų namams per paprastas pasirinkimas, kad norisi užuolaidų. Tačiau jie greičiausiai niekada nematė kaip įspūdingai ir šiuolaikiškai namuose atrodo roletai diena naktis!

8) „Pakeitėme kambario stilių ir atnaujinome baldus.“

Kambario remontas, baldų pokyčiai kartais reiškia, kad senieji roletai nebetinka prie naujojo įvaizdžio. Jeigu senasis roletų mechanizmas puikiai veikia, jums užteks tik pakeisti roletų audinį, tad vėl galėsite džiaugtis nauja langų uždanga, o kartu ir pigiau sumokėsite nei roletus užsisakydami jų neturėdami.

9) „Norime paprasto būdo atnaujinti savo namus.“

Žaliuzių centras „Lauresta“ siūlo savo profesionalią pagalbą: mūsų komanda padės išsirinkti, pagamins ir pristatyts roletus į jūsų namus, o jums liks tik mėgautis rezultatu! Pirkimas internetu itin patogus, paprastas ir greitas būdas įsigyti roletus savo namams. Visgi esame daugiau nei 20 metų patirties sukaupusi įmonė, kuri orientuojasi į klientą, stengiasi išsiaiškinti jo poreikius ir mielai bei profesionaliai padeda išspręsti jūsų problemas, todėl ir internetinė roletų parduotuvė yra jūsų gyvenimo palengvinimas. Dar niekada nebuvo taip paprasta įsigyti roletus - nereikia iškelti net kojos iš namų! 

Grįžti į Pagrindinį puslapį

Susikurkite Kalėdinę nuotaiką namuose!

Kasdien vis labiau artėja gražiausios žiemos šventės, tad ir ruoštis joms reikėtų pradėti jau dabar. Kuo anksčiau pradėsite ruoštis – tuo mažesnė tikimybė, kad reikės lakstyti ir skubėti pirkti dovanas. Galėsite ramiai laukti švenčių ir puošti savo namus.

Šv. Kalėdos asocijuojasi su mandarinų, apelsinų, cinamono, šviežios eglės kvapu. Labai paprasta paskleisti šį malonų kvapą. Namuose statykite gyvą eglutę, bet visai nebūtina jos kirsti miške. Būkite praktiški ir nusipirkite eglutę vazonėlyje, o pasibaigus šventėms ir       sulaukus pavasario – eglutę tiesiog pasodinsite prie namų, padovanosite draugams ar   artimiesiems. Jei eglutės pirkti neketinate, įsigykite kelias eglių šakeles ir pasimerkite. Apelsinai savo kvapą paskleis jei į juos susmaigstysite gvazdikėlius. Pajausite kaip namai   prisipildo kalėdine dvasia.

Norint sukurti kalėdinę nuotaiką savo namuose, reikia pasirūpinti ir jų jaukumu. Įvairios  interjero detalės, kaip kilimai, pagalvėlės, paveikslai, nuotraukos suteikia namams subtilumo,  jaukumo ir savitumo. Tačiau šių mažų detalių negana. Svarbu, kad namuose vyrautų gerai parinktos sienų ir lubų spalvos, kurios derėtų kartu su baldais. Namų interjerą puikiai papildo  ir langų uždangos. Šiuo metu populiariausi ir labiausiai žmonių mėgstami yra roletai: dėl  paprastumo, elegancijos ir praktiškumo.

Šventinis laikotarpis ypač palankus permainoms. Galima atlikti seniai planuotą baldų perstumdymą, atnaujinti ar įsigyti roletus, įsigyti žvakių ar kitų interjerą pagyvinančių daiktų... Šiuo metu taikomos didelės šventinės nuolaidos, tad pirkti apsimoka – ne tik įsigyjate reikiamą daiktą, bet ir sutaupote!

Manoroletai.lt savo klientams irgi paruošė keletą ypatingų pasiūlymų, jog šventes artimųjų rate pasitiktumėte atsinaujinę namus. Roletai už itin mažą kainą ir dar su pristatymu į namus! Šitaip sutaupysite brangaus laiko, o roletų paieškoms skirtą laiką galėsite panaudoti artimų žmonių dovanų pirkimui.  

Grįžti į Pagrindinį puslapį

Kokia roletų populiarumo priežastis?

Šiais laikais namų interjero idėjos keičiasi nenumaldomu greičiu. Vis dažniau atsiranda naujų sprendimų bei pasirinkimų, kurie palengvina vartotojų rūpesčius ir leidžia įgyvendinti norimas idėjas. Tačiau tendencijos greitai kinta, atsiranda vis naujesnių ir naujesnių sprendimų. Kaip nepasiklysti ir išsirinkti jums labiausiai tinkamas langų uždangas, kurios bus patikimos ne vienerius metus?

Šiuo metu pats populiariausiais ir praktiškiausias būdas, kurį renkasi dauguma - tai langų dekoravimas roletais, dar kitaip vadinamus ritininėmis žaliuzėmis. Kas sąlygoja tokį žmonių pasirinkimą?

Pati paprasčiausia ir svarbiausia priežastis - tai gali būti dėl to, jog užuolaidos daugeliui pabodęs ir itin paprastas langų dekoravimo būdas. Žmonės ieško alternatyvų, o roletai yra modernus ir šiuolaikiškas sprendimas. Jie taipogi ir žymiai funkcionalesni nei užuolaidos, nereikalauja didelės priežiūros. Užuolaidas tenka dažnai skalbti, lyginti, o roletų priežiūra paprasta, užtenka nuvalyti ar nusiurbti dulkes, jei pasitaiko dėmelė, galima ją pašalinti drėgnu skudurėliu. Roletų medžiaga yra papildomai impregnuota, todėl jie nesitepa, nekaupia dulkių.

Dar vienas roletų pranašumas, kad juos galima reguliuoti: pakelti arba nuleisti iki reikiamo lygio ir šitaip reguliuoti norimą šviesos kiekį patalpoje. Kai diena apsiniaukusi arba norite grožėtis vaizdu pro langą, roletus pakelkite į viršų – jie susisuks ir beveik nebesimatys, todėl netrukdys mėgautis vaizdu ar įsileisti daugiau šviesos. Saulėtą dieną roletai padeda sumažinti į patalpą patenkančių saulės spindulių kiekį. Vakare juos nuleidus žemyn, galite būti tikri, kad ryte nepabusite nuo įkyrių saulės spindulių. Be viso to, jie apsaugos ir nuo iš lauko sklindančio gatvės apšvietimo.

Ne mažiau svarbi priežastis – saugumas. Juk nėra nieko svarbiau kaip savo namuose jaustis saugiam, greičiausiai nesinorėtų žinoti, kad kas nors jus stebi, todėl jei audinys neperšviečiamas, roletai kartu atlieka ir kitą apsauginę funkciją – saugo jūsų privatumą nuo smalsių kaimynų ar praeivių žvilgsnių, o jums suteikia saugumo jausmą.

Roletus paprasta pritaikyti prie įvairiausio interjero, todėl itin mėgstami klientų. Gausus roletų audinių raštų, spalvų bei atspalvių pasirinkimas, tad nebus sudėtinga išsirinkti ir papildyti jais kuriamą namų stilių. Maža gudrybė, kurios galbūt nežinojote - tinkamai pasirinkę roleto tipą ir atspalvį, vizualiai padidinsite mažą kambarį arba paaukštinsite lubas, suteiksite kambariui vientisumo įspūdį. 

Grįžti į Pagrindinį puslapį

Roletų privalumai

Šiais laikais namų interjero idėjos keičiasi nenumaldomu greičiu. Vis dažniau atsiranda naujų sprendimų bei pasirinkimų, kurie palengvina vartotojų rūpesčius ir leidžia įgyvendinti norimas idėjas. Namų erdvės įkūrimas yra be galo svarbus, nes būtent čia su savo šeima praleidžiate daugiausiai laiko. Namuose vyksta susibūrimai su artimais žmonėmis, šventės ir paprasčiausias poilsis, kuriam turi nuteikti ir namų detalės.

Kadangi nėra namų be langų, labai svarbu jiems išrinkti tinkamus „rūbus“. Roletai - tai langų uždangos, kurių audinys naudojant mechanizmą suvyniojamas į ritinėlį ant vamzdžio lango viršuje. Šiuo metu jie yra funkcionaliausias ir labiausiai vartotojų mėgstamas langų uždengimo būdas.

Roletai atlieka ne tik apsaugos nuo saulės ar nepageidaujamų žvilgsnių funkcijas, bet ir daugelį kitų. Pagrindinė roletų funkcija apsaugoti nuo nepageidaujamos saulės šviesos. Kartu jie padeda reguliuoti natūralios šviesos kiekį patalpoje. Nėra nieko svarbiau kaip savo namuose jaustis saugiam, juk nesinorėtų žinoti, kad kas nors jus stebi, todėl jei audinys neperšviečiamas, roletai kartu atlieka ir kitą apsauginę funkciją – saugo jūsų privatumą nuo smalsių kaimynų ar praeivių žvilgsnių.  

Praktinė roletų funkcija labai svarbi, tačiau ne mažiau svarbu, kad roletai yra sudedamoji interjero dalis. Vis labiau puoselėjant savo namus, estetiškas vaizdas nėra paskutinėje vietoje. Žmonės nori jaukumo, grožio savo namuose, o roletai suteikia šiuos privalumus, kartu neužgoždami erdvės. Konservatyvesni žmonės, kurie savo namų jaukumo neįsivaizduoja be ilgų plazdančių užuolaidų, sugeba suderinti jas su roletais. Estetikos mėgėjai nuolat pabrėžia, kad roletai yra gerokai praktiškesni nei užuolaidos, mat visi tekstiliniai audiniai yra impregnuoti, todėl taip nesitepa, jų nereikia skalbti ar lyginti.

Roletai yra lengvai pritaikomi prie įvairiausio interjero. Plati audinių raštų, spalvų bei atspalvių gama iš kurios nebus sudėtinga išsirinkti ir papildyti jais kuriamą namų stilių. Galbūt nežinojote, tačiau tinkamai pasirinkę roleto tipą ir atspalvį, vizualiai padidinsite mažą kambarį ar paaukštinsite lubas, suteiksite kambariui vientisumo įspūdį.

Sumontuoti roletai neužima papildomos vietos ir palieka tuščią palangę, todėl čia gali tilpti visos jūsų mylimos gėlės ar kitos kambario dekoracijos. Be to, roletai yra ekonomiškas pasirinkimas, kuris pravers ne tik šiltuoju, bet ir šaltuoju metų laiku. Vasarą jie sulaiko saulės spindulius ir neleidžia kambariui įkaisti, o žiemą - iš lauko nepraleidžia ateinančio šalčio ir namuose sulaiko šilumą.

Grįžti į Pagrindinį puslapį

Roletų atsiradimo istorija

Šiuo metu jau nieko nestebina roletų gausybė: skirtingos medžiagos, tipai. Tačiau ar kada susimąstėte kokia jų atsiradimo istorija? Manoma, kad tradicija roletais dengti langus atsirado senų senovėje. Tačiau tais laikais buvo naudojamos šiek tiek kitokios tekstūros ir formos: kailiai, augalinės kilmės uždangos. Ilgainiui pakeisti patvariomis, lengvomis bei dekoratyviomis medžiagomis, o prie jų pritvirtinti ir patogūs valdymo mechanizmai. Tačiau apie viską nuo pradžių.

Artimųjų rytų dykumose, nuo pačios kaitriausios saulės dykumų gyventojai apsisaugodavo prisidengdami drėgnomis medžiagomis, net tada, kai dar langų nebūdavo. Tokia uždanga saugodavo gyventojus nuo tiesioginės saulės kaitros bei kartu vėsindavo patalpas, neleisdavo joms prišilti. Neatmetama galimybė, jog uždanga buvo naudojama ir dėl kitos paskirties – kad apsaugotų savo privačią erdvę nuo svetimų žvilgsnių.

Nepaisant to, kad senovės egiptiečius ir kinus skyrė tūkstančiai kilometrų, jie naudojo panašią technologiją roletams gaminti ir montuoti. Senovės egiptiečiai surišdavo nendrių stiebus, o kinai – bambukus, tad buvo naudojama ta pati technologija, tik žaliavos skyrėsi priklausomai nuo gyvenamosios vietovės. Ne paslaptis, kad bambukinės žaliuzės vis dar itin populiarios Azijos šalyse, kur bambukas neatskiriamas šios šalies simbolis.

Ilgainiui kito roletų išvaizda, kol galiausiai tapo tokie, kokius šiuo metu esame įpratę matyti: roleto audinys naudojant mechanizmą suvyniojamas į ritinėlį ant vamzdžio lango viršuje. Tačiau šiais laikais roletų gamybai naudojamos visai kitos technologijos – išmaniosios. Mes nerišame jų žolėmis, jos įgavo visai kitas formas ir tekstūras. Mūsų gaminamų roletų audinys gali būti lengvas ir permatomas, tankus ir pritemdantis patalpą arba nepraleidžiantis šviesos. Roletus gaminame tekstilinius, siūlome itin plačią spalvų gamą, taigi lengvai išsirinksite jums tinkantį atspalvį: jie gali būti vienspalviai, margi, skirti vaikų kambariui, pagaminti iš medvilnės, lino ir poliesterio. Norėdami apsaugoti patalpą nuo saulės šviesos ir šilumos, tikriausiai pasirinksite išorinėje pusėje gumuotą audinį. Iš tokio audinio pagamintas roletas padės išlaikyti patalpoje žemesnę temperatūrą bei apsaugos interjero spalvas nuo išblukimo.

Grįžti į Pagrindinį puslapį

Bijote pirkti internetu?

Pirkimas internetu jokia naujiena šiomis dienomis. Greitėja gyvenimo tempas, vis labiau skubame, lekiame, tad mums reikia inovatyvių sprendimo būdų, kurie palengvintų mūsų gyvenimą ir kasdienybę. Pirkimas internetu yra viena geriausių interneto funkcijų, kuri palengvina mūsų gyvenimą. Kai anksčiau norint įsigyti roletus ar kitus daiktus namams ar asmeniniam naudojimui, tekdavo tam skirti daug laiko, viską apžiūrinėti, važinėti iš vieno salono į kitą, kad galėtumėte palyginti kainas, produkciją… Šiuo metu viskas vyksta paprasčiau ir gerokai patogiau.

Pirkdami roletus internetu užtruksite mažiau laiko nei rinkdamiesi prekę gyvai ir vaikščiodami po skirtingus salonus. Jums taip pat nereikės taikytis prie nepatogaus darbo laiko. Ką Jums reikės padaryti - tai skirti šiek tiek laisvo laiko, nesvarbu kuriuo paros metu, kada tik Jums patogu ir neskubant rinktis norimus roletus iš skirtingų kategorijų: nuo vienspalvių, margų ar tinkančių vaikų kambariui.

Roletai internetu yra itin geras pasirinkimas norintiems sutaupyti. Jei jums reikalingi roletai, be jokios abejonės, kaina yra vienas iš rodiklių, kuriuo remiantis priimsite sprendimą. Visi turime skirtingas finansines galimybes, tačiau galimybė sutaupyti aktuali kiekvienam. Pirkdami internetu jūs gausite tokią pačią aukštą kokybę tik žemesnėmis kainomis, tad nesusidursite su jokiomis neigiamomis pasekmėmis. Mūsų internetinėje parduotuvėje roletams nuolatos taikomos akcijos, kurios padeda dar labiau sumažinti išlaidas. Taigi, šiandien kokybė ir komfortas yra prieinami visiems be išimties.

Peržiūrėdami internetinius roletų katalogus, galite pamatyti ne tik konkrečias prekes, tačiau ir jų pritaikymą erdvėse. Tai išties didelė pagalba, leidžianti įsivaizduoti, kaip atitinkama prekė gali būti derinama namų ar darbo interjere. Mūsų siūlomi roletai yra pačių įvairiausių rūšių, t.y. roletai diena naktis, šviesūs, margi bei užtamsinantys roletai. Taip pat siūlome prekes ir vaikų kambariams, kurioms tikrai negalėsite atsispirti. Tai modernus ir praktiškas sprendimas jūsų namams, tad galite būti ramūs dėl tokio sprendimo.

Bijoti pirkti internetu nėra dėl ko, nes mes taikome pinigų grąžinimo garantiją, jei prekė netiktų ar nepatiktų. Jūs galėsite grąžinti įsigytą prekę ir atgauti visus sumokėtus pinigus. Taip pat mūsų internetinė parduotuvė Manoroletai.lt taiko prekių kokybės garantiją, kuria galite pasinaudoti 12 mėn. nuo roletų įsigijimo dienos.

Dar vienas svarbus aspektas, kurį būtina žinoti prieš perkant internetu. Derėtų pasidomėti ar egzistuoja tokia įmonė, ar nurodomi kontaktai, kuriais galima susisiekti iškilus klausimams. Internetinė parduotuvė ManoRoletai.lt atstovauja gerai žinomą ir 20 metų patirtį turinčią įmonę „Lauresta“, todėl baimintis neverta! Mes labai vertiname savo klientus ir parduodame tik kokybiškas prekes, nes nėra nieko geriau, nei nuolat sugrįžtantys klientai ir nuoširdžios jų padėkos!  

Grįžti į Pagrindinį puslapį

Roletai su papildoma nuolaida!

Spartėjant gyvenimo tempui namų interjero idėjos keičiasi itin greitai. Vis dažniau atsiranda naujų sprendimų bei pasirinkimų, kurie palengvina vartotojų rūpesčius ir leidžia įgyvendinti norimas idėjas. Žinoma, tikrai ne kiekvienas iš mūsų gali sau leisti dizainerio konsultacijas, tad neretai reikia į darbus kibti patiems. Įvairiomis idėjomis, skirtingų sprendimų derinimu galima sukurti jaukius ir gražius namus, kuriuose bus gera būti. Tačiau, jei jau spėjote įsikurti, bet jaučiate, jog namuose kažko trūksta - roletai gali būti būtent tai, ko ieškote. Norint išsaugoti privatumą ir išvengti itin ryškių saulės spindulių, kurie ne visada kelia teigiamas emocijas, rinkitės roletus. Ne paslaptis, kad roletai geriausiai apsaugo nuo saulės šviesos bei gali būti puikus išsigelbėjimas – sulaikantis nepageidaujamus saulės spindulius.

Be viso to, jog roletai padeda apsisaugoti nuo nepageidaujamos saulės šviesos, kartu jie turėtų tikti prie kambario interjero, sukurti vientisą kambario vaizdą. Mūsų internetinėje parduotuvėje ManoRoletai.lt rasite itin platų roletų asortimentą ir jį sudaro tiek tamsūs, tiek šviesūs audiniai. Peržiūrėdami internetinius roletų katalogus, galite pamatyti ne tik konkrečias prekes, tačiau ir jų pritaikymą skirtingose erdvėse. Tai išties didelė pagalba, leidžianti įsivaizduoti, kaip atitinkama prekė gali būti derinama namų ar darbo interjere. Mūsų siūlomi roletai yra pačių įvairiausių rūšių, t.y. roletai diena naktis, šviesūs, margi bei užtamsinantys roletai. Taip pat siūlome prekes ir vaikų kambariams, kurioms tikrai negalėsite atsispirti. Tai modernus ir praktiškas sprendimas jūsų namams, tad galite būti ramūs dėl tokio sprendimo.

Pirkdami roletus internetu dar turėsite ir galimybę sutaupyti, nes parduodame tiesiai iš sandėlio, taip klientams sutaupydami dažnai net apie ketvirtadalį kainos. Užsisakę roletus internetu sutaupysite ne tik pinigų, tačiau ir laiko, kurio visada taip trūksta. ManoRoletai.lt tikslas pasiūlyti kokybiškas prekes už prieinamą kainą, tad galite būti tikri, jog mūsų internetinėje parduotuvėje išsirinksite sau reikalingus roletus. Jums nereikės vaikščioti po skirtingus salonus ir gaišti laiko roletų paieškoms. Mūsų siūlomas prekes peržiūrėti galite internete, jums patogiu metu. Vos tik išsirinksite tai, ko norite - užsakytus roletus pristatysime į jūsų namus.

Dar vienas privalumas, kuris leidžia sutaupyti, yra tai, kad turime roletų, kuriems taikomos nuolaidos. Kiekvieną mėnesį, skirtingiems roletams, papildomai suteikiama tam tikra, to mėnesio nuolaida, kuri leidžia patikusius gaminius įsigyti žymiai pigiau! Roletai su mėnesio nuolaida yra pažymėti ant prekių specialiu ženklu „Mėnesio pasiūlymas“. Tobulėjame ir stengiamės dėl savo vartotojų, norėdami jiems pasiūlyti geriausią kokybės ir kainos santykį! Taigi, šiandien kokybė ir komfortas yra prieinami visiems be išimties.  

Grįžti į Pagrindinį puslapį

Roletai svetainėje

Namų interjero ir vientiso stiliaus kūrimas namuose reikalauja daug energijos, laiko ir, žinoma, finansų. Kai kurie į pagalbą gali pasitelkti interjero dizainerius, kurie pasirūpina jūsų poreikiais ir padeda išpildyti norimas idėjas. Tačiau, ne kiekvienas gali pasinaudoti interjero dizainerių teikiamomis paslaugomis, nes jos nėra pigios. Galiausiai tenka į darbus kibti patiems ir susikurti kaip galima jaukesnius namus. Ypač norint, jog svetainė būtų jauki namų erdvė, ne tik svečiams, bet ir patiems gyventojams, reikia itin apgalvoti koks bus galutinis rezultatas. Svetainė turėtų būti pritaikyta susibūrimams, juk čia bus bendraujama su šeimos nariais ar svečiais, dalijamasi dienos įspūdžiais ir kuriami nauji, gražūs prisiminimai. Todėl šioje erdvėje jaukumą galima sukurti detalėmis, kurios bendroje visumoje prisideda prie patalpos interjero. Dauguma vartotojų mano, jog roletai reikalingi tik saulės spindulių kiekio mažinimui, tačiau pastaruoju metu tai keičiasi. Atsirandančios moderniausios roletų sistemos yra išties stilingos ir patrauklios, tad žmonės į juos investuoja tam, jog galėtų džiaugtis stilinga svetaine. Namų sienos ir langai yra ta dalis, kurioje galite eksperimentuoti. Net ir menkiausios detalės gali turėti milžinišką įtaką bendram vaizdui, tad būtent roletai gali tapti trūkstamu akcentu jūsų namuose.

Labai paprasta, viskas ką jums reikia padaryti, tai skirti šiek tiek laiko roletų paieškoms ir įsitikinsite, jog siūlomi roletai internetu bei salonuose gali pranokti jūsų lūkesčius. Tai ilgalaikė investicija į patrauklias namų interjero detales, kurios ne tik padeda atsinaujinti, tačiau yra ir funkcionalios. Roletai saugo jūsų privatumą, padeda išvengti itin ryškių saulės spindulių, kurie ne visada kelia teigiamas emocijas. Be viso to, perkant internetu jūs visiškai niekuo nerizikuojate. Jei baiminatės, kad įsigytos prekės netiks ar nepatiks ir negalėsite jų grąžinti, galime jus nuraminti. Mes puikiai suprantame, jog internetu išsirinkti tokią interjero detalę yra gan sudėtinga, nes spalvos kompiuterio ekrane bei realybėje gali šiek tiek skirtis. Taigi, jūsų patogumui, mes suteikiame prekių keitimo garantiją, kuri jus apsaugos nuo klaidingų investicijų ir leis pasinaudoti teikiamomis paslaugomis.O kad išsirinkti būtų dar lengviau, internetinėje roletų parduotuvėje rasite daug skirtingų audinių. Kiekvienas savaip suprantame tai, kas yra stilinga ir patrauklu. Būtent dėl šios priežasties mes jums suteikiame galimybę rinktis iš didelės audinių paletės, atitinkančios pasaulinius interjero standartus. Manoroletai.lt rasite bene didžiausią roletų pasiūlą visoje Lietuvoje, tad galite nė neabejoti, jog būtent čia įsigysite jums patikusius roletus. Mes orientuojamės į savo klientus bei jų poreikių tenkinimą, tad kiekviena prekė pasižymi aukščiausia kokybe, tačiau kaina itin patrauki, netgi mažesnė nei perkant analogiškas prekes salone, todėl, kad prekes parduodame tiesiai iš sandėlio. Tad pirkdami Manoroletai.lt tikrai nepasigailėsite. Jei keliate itin didelius reikalavimus tiek pačioms prekėms, tiek aptarnavimo kokybei bei sąlygoms, geresnės vietos įsigyti norimus roletus tikrai nerasite. 


Grįžti į Pagrindinį puslapį

Roletai darbo patalpose

Kuriant darbo kambarį svarbu viskas: apšvietimas, baldai, erdvės išplanavimas, tačiau tai tik keli biuro interjero elementai, darantys rimtą įtaką darbuotojams ir klientams. Kaip sukurti darbui palankią aplinką – itin kruopštus ir išmanymo reikalaujantis procesas, tačiau stengtis verta, nes tai gali padidinti verslo sėkmę. Labai svarbu, kad darbuotojams būtų sudarytos geros darbo sąlygos patogiam darbui ir kad jų aplinkoje būtų kuo mažiau trukdžių. Tuomet įmonės vadovas galės džiaugtis puikiais darbo rezultatais, užsibrėžti tikslai bus lengviau pasiekiami.

Svarstant, kokie sprendimai gali prisidėti prie kokybiškos darbo aplinkos kūrimo vertėtų paminėti roletus, kaip vienus iš svarbesnių. Galbūt roletai atrodo tik kaip interjero detalė, tačiau jie atlieka ir kur kas didesnę funkciją. Biuro darbuotojai didžiąją laiko dalį praleidžia prie kompiuterių, todėl saulės šviesa gali trikdyti jų darbą, nes kompiuterio ekranas tampa neryškus. Dar vienas svarbus aspektas, kad saulės spinduliai vargina akis, todėl svarbu investuoti į patikimą apsaugą nuo saulės - roletus.

Darbo aplinkai itin tinkami vienspalviai ar visiškai užtamsinantys roletai. Tačiau jokiu būdu nesakome, kad vertėtų vengti margų audinių, ryškesnių spalvų ar diena – naktis roletų. Viskas priklauso nuo darbo pobūdžio, veiklos bei bendro interjero vizijos. Na o norint sutaupyti – siūlome roletus įsigyti internetu. Juk niekam ne paslaptis, kad palanki kaina tikrai svarbi, ypač įmonės stengiasi taupyti savo lėšas ir įsigyti reikiamas prekes mažiausiomis kainomis.  

Internetinėje parduotuvėje ManoRoletai.lt rasite pačias stilingiausias ir moderniausias roletų sistemas, tad galite net neabejoti, jog jums pakaks mūsų siūlomo prekių asortimento. Negana to, visiems roletams yra suteikiama dvylikos mėnesių kokybės garantija, jau vien tai leidžia įvertinti roletų kokybę. Taigi, nenuvertinkite įmonės darbo patalpų indėlio į bendrus veiklos rezultatus. Tik tada, kai darbuotojams yra suteikiama galimybė dirbti patogioje ir funkcionalioje aplinkoje, jie gali pasiekti geriausius asmeninius rezultatus bei įvykdyti įmonės keliamus tikslus.

Užsienio kapitalo įmonės jau seniai įvertino investicijų į komfortą darbo vietoje svarbą, na ir Lietuvoje tai tampa labai aktualia diskusijų tema. Jei savo veikloje stengiatės naudotis inovacijomis ir visada išlikti keliais žingsniais priekyje, roletai yra vienas iš pasirinkimų, kuris padės tai įgyvendinti. Peržiūrėkite mūsų siūlomas prekes, o jei kils klausimų - susisiekite su mumis. Mes mielai atsakysime į jūsų klausimus ir padėsime išsirinkti būtent jūsų firmos poreikius atitinkančią produkciją. Internetu perkami roletai jums sutaupys daug lėšų, kurias galėsite investuoti į kitas sritis bei darbuotojų motyvaciją. Taigi, nieko nelaukite ir imkitės veiksmų, nes kiekvienas sprendimas jus priartina prie tikslo, kurį keliate savo veikloje. 

Grįžti į Pagrindinį puslapį

Naujausios namų interjero tendencijos

Lygiai taip pat kaip keičiasi drabužių mados, keičiasi ir interjero sprendimai. Kiekvienais metais pasirodo naujos kolekcijos bei vyraujančios tendencijos, kurias galime įžvelgti ne tik vykstančiose parodose, tačiau taip pat ir įmonių kataloguose. Žinoma, galbūt manote, jog sekti interjero madas nėra tikslinga ir kai kuriais atvejais galima su tuo sutikti. Visgi, esama išimčių, kurios leidžia pasinaudoti naujausiomis idėjomis savo naudai ir pritaikyti namuose. Tokie sprendimai yra ne tik gražūs akiai, tačiau taip pat ir funkcionalūs, tad apie juos negalima pasakyti nieko blogo. Svarstote, apie ką kalbame? Tai roletai. Būtent ši detalė yra viena iš naujausių interjero madų tendencijų. Jei anksčiau dizaineriai bei kiti žinovai savo klientams siūlydavo užuolaidas, tai šiandien situacija pasikeitė. Roletai tiesiog užvaldė rinką ir vartotojų namus, nes tik jie gali suteikti tiek daug privalumų. Jei bijote, jog ši tendencija greitai pasibaigs, galite būti visiškai ramūs. Roletai yra ta detalė, kuri visada atrodys patraukliai ir stilingai. Tai viena iš ilgalaikių tendencijų, kurią matysime dar ne vienerius metus. Taigi, net neabejokite dėl šios investicijos. Peržiūrėkite siūlomas prekes ir galimus sprendimus, nes būtent tai padės atrasti naujas idėjas, kurios bus įgyvendintos jūsų namuose. Nebijokite eksperimentuoti ir išbandyti naujovių, nes tinkamai išnaudoję jas galėsite džiaugtis išskirtiniu ir patraukliu interjeru, kurį pastebės kiekvienas.

Kai kurie žmonės mano, jog interjero detalės reikalauja didelių investicijų. Žinoma, kai kuriais atvejais tai yra tiesa, tačiau tikrai ne visada. Jei esate iš tų, kurie negali sau leisti išlaidauti ar tiesiog turi kitų sričių, kuriose norėtų panaudoti santaupas, geriausia pirkti internetinėse parduotuvėse. Roletai internetu yra prieinama ir funkcionali forma, kuria gali pasinaudoti kiekvienas norintysis. Tai neužima daug laiko bei yra be galo naudinga. Kaip žinia, didžioji dalis prekybos vietų dirba tokiu pačiu grafiku kaip ir mes visi, todėl apsilankymas juose yra praktiškai neįmanomas. Jei nuolatos susiduriate su šia problema ir nežinote, kaip ją įveikti, internetinis apsipirkinėjimas yra tikrai geriausia išeitis. Norint peržiūrėti siūlomas prekes, jums tereikia kompiuterio ar net telefono su internetu. Tokiu būdu galėsite sekti naujienas bei akcijas. Jei jus domina roletai, kuriems taikoma akcija - yra tikrai geras laikotarpis į juos investuoti. Tokiu būdu galite išsirinkti be galo kokybiškus ir stilingus roletus už prieinamą kainą.

Interjeras yra ne tik estetinė namų detalė, tačiau ir jaukumo aspektas. Visiems žinoma, koks pojūtis mus užklumpa įėjus į stilingus ir išpildytus namus. Greičiausiai kiekviena šeimininkė nori, jog jos namai alsuotų šiluma ir jaukumu, na o stilius ir naujausios interjero madų tendencijos gali padėti tai įgyvendinti. Roletai yra be galo patrauklus pasiūlymas, tinkamas įvairioms erdvėms bei stiliams. Taigi, nepraleiskite progos investuoti į šią detalę.  

Grįžti į Pagrindinį puslapį

Roletų pasirinkimas ir derinimas

Šiandien roletų pasirinkimas yra be galo platus. Juos galima rasti įvairiuose salonuose bei internete, tad galima drąsiai teigti, jog vartotojai turi didelę pasirinkimo laisvę. Visgi, pasiūlos gausa gali apsunkinti apsisprendimą ir šioje vietoje reikia pastebėti ne tik skirtingus mechanizmus, tačiau ir spalvas. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite rasti patį didžiausią audinių pasirinkimą Lietuvoje, tad puikiai suprantame, jog priimti sprendimą, kokius roletus užsisakyti, yra gan sudėtinga. Visgi, mes galime patarti ir rekomenduoti, kokios spalvos labiausiai tiktų prie jūsų interjero stiliaus. Nors šie aspektai ir neatrodo itin sudėtingi, tačiau vos pradėjus paieškas vartotojai susiduria su daug klausimų. Tam, jog jie nebūtų tokie sudėtingi, mes pateikiame savo rekomendacijas.

Roletai internetu gali šiek tiek bauginti, juk negalite pamatyti kaip realybėje atrodo audiniai ar spalvos. Dėl šios priežasties mes suteikiame prekių keitimo garantiją. Taigi, jei pristatyti roletai yra ne tokie, kokių tikėjotės, juos galite pakeisti kitais. Kalbant apie spalvas ir jų derinimą, visų pirma reikia žinoti, kokios spalvos vyrauja jūsų namuose. Jei kalbama apie svetainės erdvę, savaime suprantama, jog jos itin užtamsinti nereikia. Taigi, rekomenduojame rinktis švelnius žemės tonus. Visada galite rinktis iš plataus šviesių spalvų asortimento, tačiau svarbiausia, jog jos neiškristų iš konteksto ir įsilietų į interjero visumą. Nemanykite, jog šviesūs roletai negali sulaikyti saulės spindulių. Modernios technologijos leidžia sukurti išskirtinius audinius, kurie bus ne tik mieli akiai, tačiau taip pat ir funkcionalūs. Kalbant apie kitas namų erdves, galite drąsiai eksperimentuoti. Jei jūsų miegamasis yra gan blankus, t.y. vyrauja švelnios pastelinės spalvos, visada galite panaudoti roletus kaip akcentą. Tai bus interjero detalė, kuri atkreips dėmesį ir kurs išskirtinumą. Galite naudoti ir tamsias spalvas bei diena naktis tipo roletus. Tokia funkcija leis reguliuoti šviesos patekimą į namus ir visada galėsite jaustis turintys kontrolę savo rankose. Taip pat nepamirškite ir vaikų kambarių. Juose žaismingumas bei spalvos yra tiesiog būtini. Nesistenkite kurti prabangaus ir išskirtinio stiliaus šiose patalpose, nes vaikams tai nėra aktualu. Jie džiaugiasi piešiniais, raštais ir personažais, kurie skatina vaizduotę ir suteikia geras emocijas.

 Kai kurie vartotojai, pirkdami roletus tariasi su dizaineriu. Tai yra tinkamas sprendimas, ypač turint dideles patalpas, tačiau tiesa ta, jog jis ne visiems finansiškai prieinamas. Jei negalite sau leisti dizainerio paslaugų, tai nėra didelė problema. Patys ar su mūsų specialistų pagalba pasirinksite jums tinkamus roletus, kurie derės namų erdvėje bei sukurs išskirtinį stilių. Mes galime pasiūlyti patrauklius pasiūlymus net ir patiems išrankiausiems klientams, tad jei jūsų poreikiai bei reikalavimai itin aukšti - patikėkite savo rūpesčius mums. Mums malonu padėti klientams bet kokioje situacijoje, nes esame profesionalai savo srityje. 

 Grįžti į Pagrindinį puslapį

Roletai Jūsų namuose

Šiais laikais namų interjero idėjos keičiasi nenumaldomu greičiu. Vis dažniau atsiranda naujų sprendimų bei pasirinkimų, kurie palengvina vartotojų rūpesčius ir leidžia įgyvendinti norimas idėjas. Namų erdvės įkūrimas yra be galo svarbus, nes būtent čia jūs su savo šeima praleidžiate daugiausiai laiko. Namuose vyksta susibūrimai su artimais žmonėmis, šventės ir paprasčiausias poilsis, kuriam turi nuteikti ir namų detalės. Visiems gerai žinoma, jog šiomis dienomis populiaru name įsirengti kuo didesnius langus. Ši mada pasirodė prieš kelerius metus, na o vartotojai suskubo pasinaudoti idėja. Ji yra išties gera, nes namuose visada daug šviesos ir erdvės atrodo didesnės. Visgi, šis sprendimas sukelia ir tam tikras problemas. Tai privatumo stoka bei itin ryškūs saulės spinduliai, kurie ne visada kelia teigiamas emocijas. Taigi, kaip išspręsti šią problemą? Langai jau įrengti ir jų pakeisti negalime, tad belieka ieškoti kitų alternatyvų.

Bene geriausias sprendimas tokioje situacijoje - roletai. Roletai jums padės susigrąžinti privatumą ir patiems reguliuoti į namus patenkančios saulės kiekį. Jei gyvenate nuosavame name, o netoliese yra kaimynai, būdami pirmajame namo aukšte jūs visiškai netenkate savo privatumo. Visi aplinkiniai gali stebėti ką veikiate, na o tai tikrai nėra malonu. Jei norite tai pakeisti, roletai internetu jums padės tai įgyvendinti. Peržiūrėję ManoRoletai.lt siūlomas prekes, rasite itin platų skirtingų roletų pasirinkimą. Tai gali būti ir visiškai užtamsinti roletai, o galbūt net diena - naktis sistemos, tad viskas priklauso nuo jūsų poreikių. Negana to, mes savo klientams galime pasiūlyti labai plačias spalvų paletes, galite nė neabejoti, jog atrasite trokštamą spalvos toną, kuris puikiai derės jūsų namuose. Namai yra ta vieta, kurioje turime jaustis saugūs ir laisvi, na o jei visada jaučiatės stebimi, tai tikrai nėra geras ženklas. Net neabejokite ir įsigykite mūsų siūlomus roletus, nes jie padės atgauti privatumą ir namuose jaustis kaip niekad gerai.

Taip pat roletai yra svarbūs ir dėl saulės šviesos. Nors ji ir yra reikalinga, kasdieniniame gyvenime yra daug situacijų, kai ji ima trukdyti. Užuolaidos ją ne visada sulaiko, na o ir apsikrauti itin tamsiais audiniais nesinori. Šiuo atveju diena - naktis roletai yra geriausias pasirinkimas, nes juos galite reguliuoti pagal savo poreikius. Svarbu ir tai, jog jais patogu naudotis, o ant aukščiausios kokybės audinių nesirenka dulkės ar nešvarumai. Jei nenorite sunkiai tvarkytis namuose ir nuolatos juos švarinti, roletai yra praktiškas ir stilingas sprendimas. Kalbant apie privalumus, kuriuos suteikia roletai - kaina taip pat labai svarbus faktorius. Būtina pastebėti, jog pagal ją sprendimus priima didelė dalis vartotojų. ManoRoletai.lt siūlo pačias patraukliausias kainas rinkoje už nepriekaištingos kokybės gaminius. 

Grįžti į Pagrindinį puslapį

Ar verta pirkti roletus internetu?

Pirkti internetu šiandien yra įprastas reiškinys. Dažnas iš mūsų perkame rūbus, avalynę, buitinę techniką, kosmetiką ir kitas prekes ar paslaugas internetu, tai kodėl negalėtumėte internetu įsigyti ir roletų savo namams ar biurui? Sakote, roletus pirkti internetu rizikinga, norisi paliesti medžiagą iš kurios jie pagaminti? Pateiksime keletą privalumų apie roletų pirkimą internetu! Perkant roletus internetu jūs visiškai niekuo nerizikuojate. Jei baiminatės, kad įsigytos prekės netiks ar nepatiks ir negalėsite jų grąžinti, galime jus nuraminti. Mes puikiai suprantame, jog internetu išsirinkti tokią interjero detalę yra gan sudėtinga, nes spalvos kompiuterio ekrane bei realybėje gali šiek tiek skirtis. Taigi, jūsų patogumui, mes suteikiame prekių keitimo garantiją, kuri jus apsaugos nuo klaidingų investicijų ir leis pasinaudoti teikiamomis paslaugomis.

Užsisakę roletus internetu sutaupysite ne tik pinigų, tačiau ir laiko, kurio visad taip trūksta. ManoRoletai.lt darbo tikslas pasiūlyti kokybiškas prekes už prieinamą kainą, tad galite būti tikri, jog mūsų internetinėje parduotuvėje išsirinksite sau reikalingus roletus. Mūsų parduotuvė išsiskiria tuo, jog siūlo didžiausią roletų pasirinkimą visoje šalyje. Jums nereikės vaikščioti po skirtingus salonus ir eikvoti laiko roletų paieškoms. Prekių pasiūlą galite peržiūrėti internete, jums patogiu metu. Vos tik išsirinksite tai, ko norite - užsakytas prekes pristatysime į jūsų namus. 

Dažnai vartotojai nerimauja, jog jų užsakytos prekės transportavimo metu bus pažeistos ir dėl to niekas neatsakys, tačiau tik ne tada, kai perkate ManoRoletai.lt. Mes žinome savo klientų poreikius ir kriterijus, todėl saugus ir greitas prekių pristatymas yra visada prioritetas. Mes dirbame tik su aukščiausios kokybės paslaugas teikiančiomis transporto bendrovėmis, tad galime jus patikinti, jog užsakytas prekes gausite pačios geriausios būklės.

Paskutinis, tačiau ne mažiau svarbus aspektas, kodėl verta roletus pirkti internetu yra – kaina. Jei jums reikalingi roletai, be jokios abejonės, kaina yra vienas iš rodiklių, kuriuo remiantis priimsite sprendimą. Visi turime skirtingas finansines galimybes, tačiau galimybė sutaupyti aktuali kiekvienam. Pirkdami internetu jūs gausite tokią pačią aukštą kokybę tik žemesnėmis kainomis, tad nesusidursite su jokiomis neigiamomis pasekmėmis. Mūsų internetinėje parduotuvėje roletams nuolatos taikomos akcijos, kurios padeda dar labiau sumažinti išlaidas. Taigi, šiandien kokybė ir komfortas yra prieinami visiems be išimties.

Grįžti į Pagrindinį puslapį

Per daug šviesos? Rinkitės šviesai nepralaidžius roletus!

Keičiantis interjero tendencijoms, madoms atsiranda vis daugiau naujovių, kurios tampa itin populiarios. Šiomis dienomis, žmonės statydami namus ar pertvarkydami butus, įsirengia vis daugiau langų, nes tokiu būdu erdvės atrodo didesnės, na o jei dar už lango malonus vaizdas - tai tik dar vienas privalumas. Tačiau žmonės ne visada pagalvoja apie šviesos perteklių, kai šviesos spinduliai ims varginti ar trukdys atlikti kasdieninius darbus. Tačiau išeitis yra!

Visiškai užtamsinantys roletai langams yra tiesiog nepakeičiamas sprendimas, nes būtent jie leidžia izoliuosi saulės šviesą, na o tuo pačiu kuria išskirtinį patalpų interjerą. Turint šviesai nepralaidžius roletus saulės spinduliai netrukdys jums užsiimti norima veikla: žiūrėti mėgstamas televizijos programas, dirbti prie kompiuterio ar mėgautis poilsiu. O skirtingi roletų audiniai, raštai bei medžiagos gali būti pritaikomos visose namų erdvėse, o taip pat ir darbovietėse, tad tai universalus sprendimas, atitinkantis visas galimas situacijas.

Šviesai nepralaidūs roletai gali būti ne tik tamsių audinių. Neretai vartotojai mano, jog norėdami sustabdyti saulės spindulius jie turi tik vieną pasirinkimą - įsigyti tamsius roletus. Toks pasirinkimas nėra tinkamas visiems, nes užtamsintos erdvės ne visada yra privalumas. Mūsų internetinėje parduotuvėje ManoRoletai.lt rasite itin platų šviesai nepralaidžių roletų asortimentą ir jį sudaro tiek tamsūs, tiek šviesūs audiniai. Nepralaidumą sukuria išskirtinė gamybinė technologija, o ne audinio spalva, tad jei norite išvengti saulės spindulių, tačiau pernelyg neužtamsinti patalpos, mes galime pasiūlyti jums tinkamą variantą.

Dar viena abejonė, kuri neretai aplanko vartotojus - roletų atsparumas saulės spinduliams. Baimė, jog audiniai išbluks ir atrodys nepatraukliai gąsdina ne vieną klientą, tad jei pirksite ManoRoletai.lt, galėsite tai pamiršti. Mūsų siūlomi roletai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų ir apdirbami taip, jog nei šviesa, nei drėgmė neturėtų jokios neigiamos įtakos. Ši investicija bus ilgalaikė ir galėsite pamiršti visas abejones bei rūpesčius. Taigi, tam, jog įsitikintumėte jums siūloma kokybe, siūlome peržiūrėti šviesai nepralaidžių roletų katalogą ir išsirinkti šį nepakartojamą gaminį savo namams. 
  

Grįžti į Pagrindinį puslapį

Roletai mažoms erdvėms

Įsirenginėjant butą, visada reikia atsižvelgti į erdves. Savaime suprantama, jog jūsų priimami interjero sprendimai šiek tiek skiriasi nuo tų žmonių, kurie kuriasi nuosavuose namuose. Kalbant apie skirtumus, vienas iš pagrindinių aspektų, kurį turite įsisavinti - tai detalės, kurios nesumažina erdvės. Jei nuosavuose namuose žmonės gali rinktis ilgas užuolaidas, tai bute geresnis variantas yra roletai. Jie suteikia visus privalumus, yra siūlomi už patrauklias kainas, na o negana to - nesumažina erdvės. Tik pagalvokite, jei savo miegamajame pasikabintumėte dienines ir naktines užuolaidas, kiek vietos jos užimtų. Jau nekalbant apie besirenkančias dulkes. Tuo tarpu roletai yra lengvai prižiūrimi, na o naujausi modeliai tikrai neatsilieka nuo užuolaidų dizainų ir neretai juos net pralenkia. Manoroletai.lt prekių kataloge galite peržiūrėti skirtingus audinius, raštus bei funkcijas turinčius roletus ir suprasite, jog tai sprendimas jūsų namams. Nedidelės erdvės turi savo privalumus, tokius kaip ekonomiškumas ir mažesnės išlaidos, tačiau tam, jog nepatirtumėte diskomforto bei rūpesčių, jums reikia atsirinkti mažoms erdvėms tinkamas detales, tokias kaip roletai.

Šiandien roletų pasirinkimas yra be galo didelis ir gerokai skiriasi nuo vos prieš dešimt metų buvusios pasiūlos. Vartotojai gali rinktis ne tik iš didelių spalvų palečių, tačiau taip pat įsigyti įdomius audinius ar protingas sistemas, kurios atitinka jų poreikius. Roletai gali būti pritaikomi ne tik gyvenamose erdvėse, tačiau ir įmonių patalpose, tad šis sprendimas yra be galo universalus. Dizaineriai, dirbantys su įvairiais projektais, taip pat labai dažnai savo klientams siūlo būtent roletus. Svarstote kodėl? Visų pirma, tai platus dizaino pasirinkimas, funkcionalumas, na o taip pat lengva priežiūra ir patrauklios kainos. Tai visa, kas geriausia, sudėta į vieną prekę, kurią turėtų turėti kiekvienas vartotojas. Vienas iš naujesnių pasiūlymų, tai roletai internetu. Visiems gerai žinoma, jog šiandien bene kiekvieną prekę galima įsigyti internetu, na o roletai tikrai nėra išimtis. Mūsų internetinėje svetainėje yra pateikiami skirtingi audiniai bei sistemos, kurios pritaikytos bet kokio lango dydžiui. Visa tai galite peržiūrėti ir išsirinkti tiesiog būdami namuose, na o užsakytas prekes pristatysime į jūsų namus. 

Roletai puikiai tinka ne tik svetainėje, tačiau ir vaikų kambariuose. Maži vaikai gali ištepti brangias užuolaidas ar jas net suplėšyti, tad tai būtų gan didelis nuostolis. Tuo tarpu roletai yra saugesnis pasirinkimas, na o moderniausios medžiagos yra impregnuotos ir lengvai prižiūrimos. Nešvarumai jums tikrai nebus problema, na o pasirinkę jums tinkamus roletus galėsite mėgautis galimybe reguliuoti saulės spindulių kiekį, patenkantį į namus. Jei ieškote, kur galėtumėte įsigyti kokybiškus ir ilgaamžius roletus, tai padarysite būtent mūsų internetinėje parduotuvėje. Mes jums suteiksime ne tik kokybiškas prekes, tačiau taip pat pamaloninsime maloniu aptarnavimu bei atsakysime į visus rūpimus klausimus. 

Grįžti į Pagrindinį puslapį

ManoRoletai.lt – kokybė už protingą kainą!

Spartėjant gyvenimo tempui, laiko turint vis mažiau, labai svarbu praktiški ir patogūs verslo sprendimai, orientuoti į klientą, jo patogumą. Ne visi turime galimybę aplankyti skirtingus prekių ar paslaugų salonus, viską apžiūrėti iš arti. Nors ir turint tokią galimybę, eikvojamas laikas, automobilio degalai, turime derintis prie salonų darbo laiko, o tai dažnai sutampa su mūsų darbo laiku, todėl turime atsiprašyti iš darbo ir pan. ManoRoletai.lt orientuojasi į klientų poreikius, todėl siūlo pačias populiariausias langų uždengimo priemones nuo saulės - roletus, įsigyti internetu! Jokių eilių, važinėjimo iš vieno salono į kitą. Roletus galite rinktis jums patogiu metu, nors ir vidurį nakties, jei jums norisi, o ne tik tada, kai dirba salonas. ManoRoletai.lt komanda supranta, kad roletus išsirinkti internetu nėra itin lengva užduotis, todėl kaip šios problemos sprendimą siūlome pinigų grąžinimo garantiją, jeigu visgi jūsų roletų pasirinkimas jūsų netenkintų. Tačiau iš gausaus klientų rato, nepasitaikė nei vienas roletų grąžinimo atvejis, priešingai, žmonės džiaugiasi ir dėkoja, kad sutaupė laiko, pinigų ir gavo kokybiškas prekes.

Dar viena opi problema, kad roletų salonai dažniausiai būna įsikūrę didžiuosiuose miestuose, todėl žmonės iš mažesnių miestelių, kaimelių jaučiasi nuskriausti, nes neturi galimybės įsigyti roletų. Žinoma, galima išsikviesti specialistą iš artimiausio miesto, tačiau tai dažnai sudaro didžiąją dalį roleto kainos, nes atvykimas būna mokamas. Žmones atbaido vien mintis, kad specialisto atvykimas bus brangus, iš anksto reikės suderinti atvykimo laiką. ManoRoletai.lt atsižvelgė ir į šią problemą. Įkurti salonus kiekviename mieste būtų brangu, tačiau sudarėme galimybę roletus nusipirkti internetu. Jūs sutaupysite nemažai pinigų, o gausite aukščiausios kokybės gaminius. Mes visada sakome, kad neverta taupyti kokybės sąskaita, todėl orientuojamės tik į kokybiškus roletus, kurių gamybai naudojamos per ilgametę patirtį patikrintos medžiagos. Jog jaustumėtės labiau užtikrinti ir negalvotumėte, kad tai tik tušti pažadai, taikome 12 mėn. kokybės garantiją visiems mūsų parduodamiems roletams.

Galiausiai, kai kaina ir kokybė dera tarpusavyje, svarbus aspektas roletų pasiūla. Svarbu suprasti, kad kas tinka vienuose namuose, nebūtinai tiks kituose, todėl sudarome sąlygas rinktis iš įvairių stilių roletų. Turime pradedant nuo pačių paprasčiausių – vienspalvių roletų, kurie nesunkiai pritaikomi įvairiuose interjeruose iki specialius poreikius atitinkančių - roletų visiškai užtamsinančių patalpą. Mes rūpinamės, jog kiekvienas iš jūsų galėtų susikurti jaukius ir stilingus namus, na o tai geriausiai įrodo mūsų prekės ir darbo principai. Mūsų roletų kataloge rasite gausų audinių bei raštų pasirinkimą, kuris derės klasikiniame bei moderniame namų interjere. Galite nė neabejoti, jog ManoRoletai.lt rasite jums patinkančius dizaino modelius, kurie taps jaukių namų dalimi. 

Grįžti į Pagrindinį puslapį

Kokie roletų privalumai?

Roletai nebėra naujovė kaip prieš keletą metų, juos galima pamatyti ne viename bute, nuosavame name, komercinės ar visuomeninės paskirties pastatuose. Roletai yra itin mėgstami dėl savo paprastumo, nesudėtingo valdymo ir lengvo pritaikymo skirtingos paskirties patalpose.

Paprastas montavimas. Nusipirkus roletus, juos lengva pritvirtini prie langų, todėl jums visai nebūtina kviestis meistro, kuris juos sumontuos. Sumontuoti yra ganėtinai paprasta vadovaujantis ManoRoletai.lt montavimo instrukcija ir tai užtruks tik keletą minučių. Jūs sutaupysite ne tik pinigų už meistro iškvietimą, bet ir laiko, nereikės laukti, kol specialistas galės atvykti, nes ir pats galėsite tai padaryti, o kadangi lietuviai iš prigimties yra darbštūs ir nagingi žmonės, tad net neabejojame, kad roletus pritvirtinsite be vargo! 

Platus roletų pasirinkimas. Elektroninėje parduotuvėje ManoRoletai.lt galite rasti įvairių spalvų roletų: baltos, rudos, raudonos, oranžinės, žalios ir daugelio kitų spalvų. Taip pat galite rinktis iš skirtingų audinių, dizaino, tekstūros roletų, kuriuos galėsite derinti prie interjero ir sukurti vientisą stilių. Roletai bus puiki interjero sudedamoji dalis.  

Funkcionalumas. Roletai blokuoja saulės šviesą ir šviesą, sklindančią iš lauko, nuo lauko šviestuvų. Taip pat padeda išsaugoti jūsų privatumą nuo pašalinių akių. Todėl galėsite mėgautis ne tik poilsiu, bet ir jaustis savo namuose saugūs, nestebimi.  

Lengva priežiūra. Roletus lengva prižiūrėti, daug paprasčiau nei užuolaidas, kurias reikia nuolatos skalbti ir lyginti. Roletų priežiūra apsiriboja dulkių nuvalymu sausa šluoste ar nusiurbimu dulkių siurbliu. O jei išsitepa – reikia tik švelniai pavalyti drėgna šluoste.  

Patikimumas. ManoRoletai.lt svetainėje įsigysite tik geriausios kokybės roletus, nes jų gamybai yra naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos. Iš šių medžiagų pagaminti roletai yra ilgaamžiški, patvarūs, todėl roletai puoš jūsų langus ilgus metus.  

Interjero atnaujinimui. Roletus renkasi ir tie žmonės, kurie mėgsta dažnai keisti namų interjerą, perdažyti sienas, atnaujinti baldus ir pan., nes roletus daug lengviau nei užuolaidas pritaikyti prie pakitusio interjero. Turimus roletus bus galima pritaikyti ir prie kito interjero, užteks pridėti naujų dekoro elementų ir jūsų namai atrodys atsinaujinę.  

Taigi, roletai yra graži ir patikima langų uždengimo priemonė. Juos ne tik lengvai pritvirtinsite namuose patys, bet ir internetinėje parduotuvėje ManoRoletai.lt išsirinksite labiausiai jūsų poreikius atitinkančius modelius, spalvas. Roletai užtikrins jūsų privatumą bei leis netrukdomiems mėgautis poilsiu. Be to, padės sukurti jaukią aplinką jūsų namuose ir puoš jūsų langus ilgus metus.  


Roletai


 Grįžti į Pagrindinį puslapį 

Roletai miegamajam kambariui

Miegamasis kambarys – erdvė, kurioje būdami namuose praleidžiame bene daugiausiai laiko. Šiame kambaryje miegame, ilsimės, skaitome knygas ir tiesiog atsipalaiduojame. Tai erdvė, kuri asocijuojasi su jaukumu ir kurioje norisi maloniai nuteikiančios atmosferos, kad pailsėtume po dienos darbų. Miegamajam itin svarbus privatumo išsaugojimas nuo pašalinių akių, saulės ir šviesos sklindančios iš lauko sumažinimas, todėl neabejotinai geriausias pasirinkimas – roletai. Nepriklausomai nuo miegamojo interjero, šioje elektroninėje parduotuvėje ManoRoletai.lt rasite kokybiškus roletus, kurie papildys Jūsų kambario dekorą, blokuos nepageidaujamus saulės spindulius ir šviesą, todėl Jūsų miego netrukdys rytais tekanti saulė ar naktinės miesto šviesos.

Renkantis roletus, apgalvokite, kokio stiliaus labiausiai tiktų Jūsų kambariui. Atkreipkite dėmesį į audinį iš kurio pagaminti roletai, kuo geresnė medžiaga, tuo lengviau bus juos prižiūrėti ateityje. Apsvarstykite, kokios spalvos tiktų Jūsų miegamajame kambaryje: ar labiau vienspalvės, ar priešingai - margos. ManoRoletai.lt elektroninėje parduotuvėje rasite tik aukščiausios kokybės roletus, pagamintus iš kokybiškų medžiagų, bet ir papildomai impregnuotus, kad nesikauptų dulkės ir spalva nenubluktų. Taip pat čia rasite platų spalvų ir audinių pasirinkimą, kurį stengiamės nuolatos papildyti, todėl net ir išrankiausi klientai ras ką išsirinkti.  

Vertėtų nuspręsti, ką norite sukurti savo roletais: gal akcentuosite roleto raštą, o gal spalva bus pagrindinis aspektas? Pavyzdžiui, ryškūs roletai gali būti pagrindinė miegamojo detalė, o neutralių spalvų labai neišsiskirs. Jei esate iš tų žmonių, kurie mėgsta nuolatos pertvarkyti savo namus, juos atnaujinti, patariame rinktis neutralių spalvų roletus, kuriuos nesunkiai priderinsite prie beveik bet kokio dekoro. Tokie roletai puikiai atrodys tiek tradiciniame miegamajame, tiek moderniame.  

Žinoma, svarbus ne tik estetinis roletų vaizdas, bet ir praktiškumas, nes be to, kad bus gražūs, dar turėtų apsaugoti nuo smalsių žvilgsnių, slopinti saulę ir šviesą. Visi mūsų roletai atlieka šias funkcijas, tik šiek tiek skiriasi kambario užtamsinimo lygis. Šviesai nepralaidūs roletai kol kas yra populiariausias mūsų klientų pasirinkimas miegamuosiuose kambariuose, nes jie visiškai užtamsina patalpą. Roletai diena-naktis mėgstami, nes atstoja dienines ir naktines užuolaidas, patogu pačiam reguliuoti patenkantį šviesos kiekį. Vienspalviai ir margi roletai taip pat turi savo gerbėjų ratą, kuo tamsesnė spalva, tuo geresnis užtamsinimas. Pasirinkimas didžiulis, lieka tik Jums nuspręsti, kurie roletai labiausiai atitiktų Jūsų poreikius, kuriant patrauklų miegamojo interjerą.  


  

Grįžti į Pagrindinį puslapį

Roletų priežiūros gidas

Roletų priežiūros gidas

Žmonės pasirinkę roletus net neabejoja jų praktiškumu, tačiau jei vis dar dėliojate pliusus ir minusus, galvodami ar verta rinktis roletus, pasidalinsime paprastais specialistų patarimais kaip prižiūrėti roletus, kad jie kuo ilgau būtų lyg nauji. Iš tiesų, roletų priežiūra yra nesudėtinga, tačiau pasitaiko įvairių atvejų, kai žmonės nežinodami kaip juos prižiūrėti, padaro daugiau žalos nei naudos. Būta atvejų, kai roletai yra išskalbiami skalbimo mašinoje, nors tai pagal gaminio priežiūros instrukcijas yra draudžiama daryti ir yra padaroma negrįžtama žala roleto audiniui. Jis netgi gali tapti nebenaudojamas, bet apie viską nuo pradžių.

Kova su dulkėmis

Roletai yra pagaminti iš medžiagos, kuri netraukia dulkių, tačiau ant ilgai naudojamų roletų jų visgi gali atsirasti. Patartina nelaukti kol atsiras didesnis dulkių sluoksnis, o periodiškai juos pavalyti sausa pašluoste. Jeigu dulkių yra daugiau, galima jas pašalinti minkštu šepetėliu ar netgi naudoti dulkių siurblį. Siurbiant dulkes nuo roletų dulkių siurbliu, rekomenduojama naudoti mažesnį pajėgumą.  

Įvairūs nešvarumai

Roletai yra ganėtinai atparūs purvui, tačiau kartais sunku juos apsaugoti nuo smalsių mažamečių, kurie neretai sugeba juos ištepti savo mažais pirštukais. Ant roletų audinio lieka jų pirštų antspaudai. Tokiu atveju, roletų negalima skalbti ne tik skalbimo mašinoje, bet ir rankomis. Galite sudrėkinti šluostę šiltu vandeniu (iki 30 laipsnių), kurią išgręžus, turėtų likti kuo įmanoma sausesnė. Šluoste švelniai pavalykite nešvarumus, tačiau jokiu būdu netrinkite, nevartokite stiprių valiklių ar kitų dėmių išėmėjų, nes galite pažeisti impregnavimo sluoksnį bei audinio atspalvį. Roletai turėtų būti palikti nuleisti ant lango, kad audinys gerai išdžiūtų, nes kitaip gali atsirasti pelėsis.     

Mašalai ir muselės

Vasaros metu, kuomet gausu musių, mašalų ar kitų vabzdžių, jie gali palikti savo pėdsaką ir ant roletų. Kai roletas yra suvyniojamas, jie susispaudžia ir lieka juodos dėmelės, kurios roleto tikrai nepuošia. Yra išeitis ir šiai problemai – roletą reikėtų pavalyti sausa kempinėle, naudojant šiurkščijąją jos pusę. Jokiu būdu netrinkite, valykite švelniai ir atsargiai, taip pat patariame kempinėlės nedrėkinti, kad dėmė dar labiau neįsigertų į audinį.  

Pelėsis

Jei patalpoje, kurioje naudojate roletus yra drėgna ar rasoja langai – gali susidaryti pelėsis. Šios dėmės yra bene sunkiausiai pašalinamos. Efektyviausia būtų naudoti valomuosius miltelius ar dėmių išėmimo skysčius, tačiau prieš juos naudojant, rekomenduojame sužinoti roleto medžiagos sudėtį. Ne visi roletai gali būti valomi tokiomis priemonėmis, todėl pasitaiko atvejų, kai po tokio valymo audinys pakeičia spalvą ar net formą, todėl gerai pagalvokite prieš valydami šiuo būdu. Siūlome pagalvoti apie roleto medžiagos pakeitimą – ne tik atsikratysite pelėsio, bet ir atnaujinsite namus. Būtinai pagalvokite ką galėtumėte padaryti, kad išvengtumėte pelėsio ir toks pats likimas neištiktų naujų roletų.

Patarimai

Prieš šalindami roletų dėmes, išsiaiškinkite, ar medžiaga gali būti valoma ir kaip geriausia tai padaryti. Nauji roletų audiniai yra impregnuoti, kas padeda juos apsaugoti nuo aplinkos veiksnių, tokių kaip dulkės ar spalvos blukimas, tačiau netinkamai juos valant galite šias savybes lengvai pažeisti. Kilus klausimams, visada galite susisiekti su mumis ir mes patarsime kaip prižiūrėti konkrečius roletus pagal jų audinio tipą. Taip sutaupysite ne tik laiko ar pinigų, bet ir prailginsite roletų naudojimo laiką, nes tinkamai prižiūrimi, jie džiugins Jus ne vienerius metus!  

Grįžti į Pagrindinį puslapį

Geriausi vienspalviai roletai neutraliam namų stiliui

Roletai – vienas iš praktiškiausių ir populiariausių langų uždengimo būdų. Jie padeda apsisaugoti nuo per didelio kiekio saulės spindulių, nepageidaujamų žvilgsnių iš lauko, bet ir saugo asmeninį privatumą. Daugumos klientų teigimu, roletai netgi yra praktiškesni nei užuolaidos, nes daug lengviau juos prižiūrėti, taip greit nesitepa, nes yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, kurios dar papildomai ir impregnuotos. Kadangi gaunama nauda akivaizdi – roletai labai mėgstami tiek nuosavuose namuose, tiek butuose.

Renkantis roletų spalvą svarbu suprasti kokiame interjere jie bus naudojami, kokios spalvos dominuoja Jūsų namuose. Neutralus interjeras yra klasika ir visad bus siekiančių jį susikurti savuose namuose. Norėdami pabrėžti šį stilių dar labiau – siūlome neutralių spalvų roletus, kurie jį puikiai papildys. Todėl roletai tokių spalvų kaip kreminė, švelniai vanilinė, smėlio ar pilkos spalvų įvairių atspalvių ne tik papildys neutralų interjero stilių, bet ir padės jį padaryti alsuojantį jaukumu, paprastumu.

Siūlome peržiūrėti mūsų geriausius vienspalvius roletus skirtus neutraliam stiliui:

Saphire Peach    Saphire Dune

          Saphire Peach                                                                           Saphire Dune

Saphire Desert     Saphire Vanilla

                Saphire Desert                                                               Saphire Vanilla

Balzac Champagne    Square Honey

                 Balzac Champagne                                                              Square Honey

Square Sand  Van Gogh Coffee Cream

               Square Sand                                                     Van Gogh Coffee Cream

 

Grįžti į Pagrindinį puslapį

Norite privatumo - rinkitės šviesai nepralaidžius roletus!

Roletus galima rinktis ne tik kaip apsaugą nuo per didelio kiekio saulės spindulių, interjero dekoro elementą, bet ir kaip privatumo saugotoją. Tai tampa vis aktualesniu aspektu, nes žmonės savo erdvėje nori jaustis saugūs, išlaikyti privatumą ir pasislėpti nuo smalsių kaimynių ar praeivių žvilgsnių. Visi roletai daugiau ar mažiau saugo Jūsų privatumą, tačiau jei norite geriausios apsaugos - verta dėmesį atkreipti į šviesai nepralaidžius roletus (gumuotus). Šių roletų gamybai yra pasitelkiamos kitokios medžiagos – speciali daugiasluoksnė poliesterio danga, kuri garantuoja šimtaprocentinį neperšviečiamumą! Kiekvienam iš mūsų svarbu gerai jaustis, todėl pasirinkę būtent šiuos roletus Jūs jausitės saugiai, bus išsaugotas asmeninis privatumas. Be viso to, šie roletai taip pat apsaugos nuo nepageidaujamų saulės spindulių, todėl galėsite užsiimti mėgstama veikla ar mėgautis poilsiu.

Elektroninės parduotuvės ManoRoletai klientai dažniausiai šviesai nepralaidžius roletus renkasi miegamajam arba vaikų kambariui dėl jų gebėjimo visiškai užtamsinti langus. Pastebėjome, kad šie roletai yra labai praktiški jei norite namuose įsirengti kino teatrą ir mėgautis filmais, nes visiškai užtamsins patalpą ir Jūs netrukdomi galėsite mėgautis filmais. Taip pat jie nepakeičiami darbo kambaryje arba biure. Mes suprantame, kad ne mažiau svarbus yra ir estetinis vaizdas, todėl yra pagalvota ir apie jį - visiškai užtamsinančių roletų abi audinio pusės yra kruopščiai suderintos, todėl roletai atrodys nepriekaištingai tiek žiūrint iš patalpos vidaus, tiek iš išorės.

Gumuotų roletų spalvos vyrauja nuo baltos iki tamsiai šokoladinės spalvos, todėl tikime, kad tikrai rasite ką pritaikyti savo namams. Spalvos subtilios, nepretenzingos, puikiai derės prie įvairių stilių interjero. ManoRoletai.lt internetinėje parduotuvėje galite ne tik peržiūrėti gumuotus roletus, palyginti jų kainas, bet ir galite įsigyti patikusius gaminius, o mes juos pažadame pristatyti per kuo trumpesnį laikotarpį! Kaip priedą gausite reikalingą pagalbą iš mūsų patyrusių ir savo darbą išmanančių specialistų, kurie su malonumu Jums padės rasti geriausią sprendimą!  

Šviesai nepralaidūs roletai   

Šviesai nepralaidūs roletai

Grįžti į Pagrindinį puslapį

Roletai diena-naktis - kokybė už priimtiną kainą!

Išgirdę žodį „roletai“, prieš akis matome tradicinius, grandinėle valdomus roletus su vienspalviu arba margu audiniu. Tačiau roletai diena naktis ne visai atitinka šį įsivaizdavimą. Jie yra kitokie! Roletai diena naktis išsiskiria savo netradicine išvaizda. Jau vien tai, kad jie pagaminti naudojant permatomą ir nepermatomą audinį skiriasi nuo įprastų roletų. O kurgi dar galėjimas šiuos roletus ne tik pakelti į viršų ar nuleisti, bet ir reguliuoti saulės spindulių patekimą į patalpą grandinėle valdant tarpusavyje persidengiančius roleto audinius: kai vienas audinio sluoksnis pasislenka ir langas užsitemdo, taip sukuriamas „diena – naktis“ efektas. Tad, šie roletai suteiks interjerui subtilaus lengvumo pojūtį ir puikiai derės ne tik namuose, bet ir biure ar kitoje Jūsų pasirinktoje patalpoje.

Roletai turi „diena-naktis“ pavadinimą ne tik dėl to, kad yra dryžuoti, bet ir dėl to, kad gali atstoti dienines ir naktines užuolaidas. Roletų diena-naktis gamybai naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, audiniai atitinka aukščiausios kokybės standartus, todėl greit nenusidėvi, pasižymi patvarumu ir ilgaamžiškumu. Šie roletai turi daug privalumų, turbūt todėl galvojate, kad jų kaina bus ženkliai didesnė. Skubame Jus nuraminti, roletų „diena-naktis“ kaina nėra itin aukšta, tačiau kokybė – neabejotina, todėl verta investuoti į kokybiškus diena - naktis roletus, kurie dengs Jūsų langus ne vienerius metus!  

Jeigu ieškote kuo uždengti langus ar norite pakeisti šiuo metu turimus lango uždangalus, siūlome dėmesį atkreipti į diena-naktis roletus. Tai paprastas, tačiau netradicinis sprendimas, kuris nepalieka abejingų šiems roletams. Jie atrodo subtiliai ir gražiai lyg plonytė organzos užuolaida, kartu apsaugo nuo per didelio kiekio saulės spindulių. Juolab, šiuos roletus galite užsisakyti net neišėję iš namų! ManoRoletai internetinėje parduotuvėje sutaupysite laiko rinkdamiesi ir įsigydami prekes: išsirinkti užtruksite neilgai, o roletus pristatysime 3 dienų laikotarpyje. Argi gali būti paprasčiau įsigyti norimus roletus?  

     Roletai diena-naktis

Grįžti į Pagrindinį puslapį

Margi roletai

Turbūt šiais laikais retuose namuose ar biuruose rasime visiškai neuždengtus langus. Vieni langų uždengimui naudoja užuolaidas, kiti žaliuzes ar roletus, o kai kurie netgi puikiai sugeba suderinti roletus arba žaliuzes ir užuolaidas tarpusavyje. Mūsų klientai rinkdamiesi kokiu būdu slėpsis nuo nepageidaujamų saulės spindulių, saugos savo privatumą ir dekoruos namus – visų pirma akcentuoja praktiškumą. Išsirinktas gaminys turi būti praktiškas, kokybiškas, už prieinamą kainą ir žinoma patrauklus akiai. Visus šiuos kriterijus atitinka ManoRoletai gaminami roletai.

Margų audinių roletai įneša gyvybingumo į patalpų interjerą. Jie taip pat suteikia naujų spalvų, išraiškingumo. Margų roletų gausybė, todėl galėsite nesunkiai išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančius roletus. Svarbu tinkamai parinktas roletų audinys, kuris tiktų Jūsų namuose ar biure. Margi roletai lengviau derinami patalpose, kurių interjere vyrauja ne daug spalvų. Kaip pavyzdys, kur geriausia naudoti margus roletus galėtų būti: vienspalvės kambario sienos, nes margi roletai įneštų gyvybingumo, todėl norint atnaujinti namus nebūtina keisti visko iš pagrindų – pradžiai galite pamėginti įsigyti spalvingesnius roletus. Būtina paminėti dar vieną margų roletų privalumą: jų gamybai naudojamos aukštos kokybės medžiagos, kurios net veikiamos tiesioginių saulės spindulių nenublunka, todėl tokie roletai džiugins Jūsų namus ir biurus ne vienerius metus.  

Savo klientams siūlome tik geriausias prekes, iš gausybės roletų audinių yra atrenkami geriausi, labiausiai verti mūsų klientų dėmesio. Roletų kolekcijas nuolat pildome, sekame interjero tendencijas ir į jas atsižvelgiame. Žinoma, labiau nei išvaizda rūpi roletų audinių kokybė, kad jie būtų patvarūs, praktiški. ManoRoletai.lt komanda džiaugiasi galėdama pasiūlyti tik geriausius margus roletus Jūsų namams!  

Margi roletai   Margi roletai   

Grįžti į Pagrindinį puslapį

Vienspalviai roletai Jūsų langams

Roletai yra geras pasirinkimas norint pasislėpti nuo varginančių saulės spindulių, taip pat puikus būdas dekoruoti namus ar biurą. Priešingai nei dekoruojant langą užuolaidomis, roletais uždengtas langas užima nedaug vietos, neapsikrauna, lieka laisva palangė, ant kurios galėsite auginti prieskonines žoleles, laikyti mėgstamus kambarinius augalus ar kitaip papuošti savąją palangę. Jeigu skaitydami šį tekstą, purtote galvą ir sakote, „ne man vis tiek reikia užuolaidų, roletai neatrodys taip jaukiai namuose“, turime atsakymą ir Jums. Tinkamai parinkti roletai puikiai papuošia namus, tačiau žmonėms, kurie nori turėti užuolaidas - galime pasiūlyti derinti roletus ir užuolaidas kartu. Ypač tam tinkami iš vienspalvio audinio pagaminti roletai.

Vienspalviai roletai yra mėgstami dėl itin lengvo pritaikomumo interjere. Juos daug lengviau pritaikyti prie turimų patalpų dizaino ir taip išgauti vientisą stilių. Roletų pagamintų iš vienspalvių audinių spalvų paletė yra plati, joje gausu įvairių atspalvių, todėl bus paprasta išsirinkti tinkamiausią Jums. Jeigu mėgstate dažnai pertvarkyti savo namus, perdažyti sienas tuomet patartina rinktis neutralių spalvų vienspalvius roletus, kuriuos nesunkiai priderinsite prie bet kokio dekoro. Dar vienas didžiulis privalumas, roletų audinių gamybai naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos, kurios yra ne tik padengtos aukščiausios klasės dažais, bet ir kruopščiai impregnuotos, todėl spalvos išlieka nepakitusios, o tai svarbu renkantis prekes, kurios džiugintų Jus ne vienerius metus.

Roletai pagaminti iš vienspalvio audinio yra populiarūs ir biuruose, suteikia patalpoms solidumo. Darbe dažnai praleidžiame daugiau laiko nei namuose, todėl svarbu, kad langai būtų tinkamai apsaugoti nuo saulės: netrukdytų šviečiantys saulės spinduliai ar netrikdytų labai ryškios ir intensyvios spalvos su įvairiais raštais, kurios ilgainiui gali pradėti šiek tiek erzinti, todėl geriausia rinktis vienspalvius roletus. Vienspalviai roletai gali puikiai papildyti biuro interjerą, sukurti patogią ir jaukią darbinę aplinką, kurioje smagu ne tik darbuotojams, bet ir klientams – o tai gali būti puikus raktas į sėkmingą verslą.

ManoRoletai.lt komanda džiaugiasi galėdama pasiūlyti Jums aukščiausios kokybės vienspalvius roletus, kurie palengvina Jūsų buitį, pagyvina interjerą ir sukuria įvairiapusišką darną. Mums svarbiausia, kad kiekvienas mūsų klientas būtų laimingas, todėl stengiamės atsižvelgti į Jūsų siūlymus ir pageidavimus, suprantame kaip Jums svarbu tinkamai įsirengti namus ar biurą, todėl esame Jums ir dėl Jūsų.  

Vienspalviai roletai  Vienspalviai roletai  

Vienspalviai roletai  Vienspalviai roletai

Grįžti į Pagrindinį puslapį

Vaikiški roletai

Vaiko kambario interjero sprendimai - bene maloniausias rūpestis. Čia galite pasinaudoti savo fantazija bei kūrybiškumu ir įgyvendinti norimas idėjas. Šiandien vaikų kambario prekių pasiūla yra be galo didelė, tačiau negalima pamiršti, jog ji turi būti pritaikyta mažiesiems ir jų poreikiams. ManoRoletai.lt siūlomos vaikiškos prekės yra sukurtos taip, jog atitiktų visus jūsų vaiko poreikius bei lūkesčius. Tai išskirtinio dizaino audiniai, pasižymintys tik geriausiomis savybėmis. Spalvotų raštų bei paveikslėlių pasirinkimas padės skatinti jūsų vaikų kūrybiškumą, na o tai tikrai didelis privalumas. Saulės spindulių srauto reguliavimas vaiko kambaryje yra be galo svarbus. Nors dienos šviesa ir yra reikalinga, tiesioginiai spinduliai gali būti ir kenksmingi. Būtent dėl šios priežasties roletai vaiko kambariui yra pats tinkamiausias pasirinkimas. Jums nereikės rūpintis dėl jų nusidėvėjimo ir panašių aspektų, nes tai aukščiausios kokybės gaminys, kuris tarnauja ne vienerius metus. Taigi, negaiškite laiko ir jau dabar peržvelkite mūsų siūlomus pasirinkimo vaikų kambario įrengimui.

Vaikiški roletai     vaikiški roletai

Ryškūs ir spalvoti roletai vaiko kambariui yra daug tinkamesni nei vienspalviai. Svarstote kodėl? Visų pirma jie neužtamsina kambario. Žinant tai, jog mažieji yra be galo aktyvūs ir daug laiko skiria žaidimams, tai daryti tamsoje nėra geras variantas. Jums reikia tokių roletų, kurie dalinai sulaikytų saulės spindulius, tačiau įleistų šiek tiek reikiamos šviesos. Būtent tai ir gausite, pasirinkę roletus, skirtus vaiko kambariui. Taip pat negalima pamiršti ir išskirtinių dizainų. Pastarieji nuo pat mažumės skatina fantaziją, kūrybiškumą ir suteikia noro žaisti. Būtent žaidimų metu vaikas pažįsta pasaulį ir ima domėtis skirtingais dalykais. Taigi, jei norite savo vaikams sukurti tinkamą aplinką tobulėjimui, net ir toks sprendimas, kaip roletai, gali būti itin svarbus. Šių roletų kainos yra be galo patrauklios. Žinant tai, kokią kokybę gausite, galite nė neabejoti dėl savo pasirinkimo. Kai kurie tėvai stengiasi išpildyti savo interjero poreikius ir nusprendžia vaiko kambaryje kabinti užuolaidas, tačiau greitai ima to gailėtis. Kodėl? Užuolaidos ne tik praleidžia daugiau saulės spindulių, tačiau taip pat greičiau nusidėvi. Vos tik vaikas ima vaikščioti, tėvai pastebi, jog jų investicijos nueina veltui. Taigi, stenkitės galvoti apie interjerą, kuris būtų patogus ir praktiškas, na o roletai yra puikus viso to pavyzdys.

Vaikiški roletai

Vos tik sulaukiama šeimos pagausėjimo, tėvai susiduria su dilema. Tai - laiko planavimas. Kartu su mažyliu ant rankų ieškoti tinkamų roletų yra be galo sudėtinga, tad ManoRoletai.lt juos galite įsigyti vos keliais paspaudimais. Roletai internetu yra tiesiog tobulas pasirinkimas jaunoms šeimoms, kurios vis dar bando atrasti savo gyvenimo ritmą. Jei baiminatės, jog išsirinksite ne tokias prekes, kokių norėjote - visada galite jas grąžinti. Mes norime, jog mūsų klientai gautų pačias geriausias apsipirkimo sąlygas bei malonų aptarnavimą, tad bet kuriuo atveju dėsime pastangas, jog visa tai įgyvendintume. Apsilankykite mūsų internetinėje parduotuvėje ir įsitikinkite tuo patys.

Grįžti į Pagrindinį puslapį

Naudinga: Kaip išsirinkti roletus?

Roletai yra bene populiariausias ir praktiškiausias būdas, padedantis apsisaugoti ne tik nuo saulės, nepageidaujamų žvilgsnių iš lauko, bet kartu saugantis ir asmeninį privatumą. Tačiau nederėtų pamiršti, kad roletai ne tik funkcionalūs, kambariui jie suteikia jaukumo, neužgožia erdvės, netgi yra praktiškesni nei užuolaidos – roletų tekstiliniai audiniai yra impregnuoti, todėl taip nesitepa, juos lengviau prižiūrėti.         

Roletų privalumai akivaizdūs, tačiau kaip nesuklysti ir išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančius roletus savo namams?

Keletas paprastų patarimų, kurie neabejotinai Jums padės išsirinkti tinkamiausius!
  

Labai svarbu kokioje patalpoje roletai bus naudojami. Kaip pavyzdys galėtų būti šviesai nepraleidūs roletai, kurie pagal savo paskirtį labiausiai tiks miegamajam arba vaikų kambariui: jie pagaminti iš šviesos visiškai nepraleidžiančio audinio, todėl saulės spinduliai netrukdys mėgautis poilsiu. Taip pat šie roletai padės patalpoje palaikyti žemesnę temperatūrą ir apsaugoti baldų spalvas nuo išblukimo.         

Labiausiai užtamsinantys roletai vaikų kambaryje   Labiausiai užtamsinantys roletai

Roletai diena-naktis atrodo šiek tiek kitaip, nei įprasti, iš vieno audinio pagaminti roletai. Jie vadinami diena-naktis arba Zebra, nes gali atstoti dienines ir naktines užuolaidas. Šie roletai gaminami iš dvigubo audinio: turi permatomas ir nepermatomas juostas, todėl reguliuojant jų persidengimą galima į kambarį įsiliesti šviesos tiek, kiek norisi. Roletai diena-naktis puikiai pritaikomi visuose kambariuose.      

Roletai diena naktis  Roletai diena naktis

Vienspalviai arba margi roletų audiniai derinami prie interjero, kad būtų išgautas kuo geresnis kambario stilius. Margaspalviai roletų audiniai į patalpas įneš dinamikos, suteiks gyvumo todėl geriausia juos rinktis vienspalviuose interjeruose. O štai vienspalvius audinius – priešingai, rekomenduojama rinktis prie ryškesnių interjerų.

Vienspalviai roletai   Margi roletai

Vaikų kambariui skirti roletai yra ryškių spalvų, audiniai marginti spalvotais piešinėliais. Tokie roletai kambaryje jokiu būdu neatrodys nuobodžiai, suteiks žaismingumo bei skatins kūrybiškumą. Labai svarbu, kad roletai patiktų jūsų mažyliui, nes juk būtent jis daugiausia laiko praleis šiose patalpose.        

Roletai vaikų kambariui  Roletai vaikų kambariui

Svarbu paminėti, kad tamsesni audiniai geriau užtamsina patalpą, praleidžia mažiau saulės šviesos negu šviesių spalvų roletai.

Pateikėme keletą paprastų patarimų kaip lengviau išsirinkti roletus, tačiau norime priminti, kad vieningų taisyklių, kurios galiotų visiems nėra. Kartais tik jūs geriausiai žinote, kas jums labiausiai tinka, todėl svarbiausia, kad būtumėte patenkinti galutiniu rezultatu ir visai nesvarbu kokiomis taisyklėmis vadovausitės.   

Grįžti į Pagrindinį puslapį

Atsisveikink su žiema - paruošk namus pavasariui!

Bundanti gamta, šiltesnis oras, vis dažniau pasirodanti saulutė mus nuteikia pozityviai. Pradedame galvoti ne tik apie namų apsivalymą, bet ir apie interjero atnaujinimą. Interjero dizainerių teigimu, namų dekoras turėtų būti atnaujinamas atsižvelgiant į sezoną. Žiemą, namuose turėtų vyrauti šilti ir pasteliniai atspalviai, o pavasarį – gaivūs ir ryškūs. Namų jaukumą padės sukurti ryškiaspalvės pagalvėlės, užuolaidos, staltiesės, gyvos gėlės. 


Siūlome keletą paprastų patarimų kaip atnaujinti ir paruošti namus pavasariui:

Pagalvėlės

pagalveles namams Pagalvėles ar ypač jų užvalkalus galima pasidaryti patiems arba nusipirkti. Pagalvėlės įkvėps gyvybės seniems baldams, praskaidrins nuotaiką, pagyvins namus. Nebrangi investicija, kuri atsipirks su kaupu.
Užuolaidos

roletai ir uzuolaidos Langus atnaujinti galite ir namams daugiau jaukumo suteikti pakeisdami užuolaidas. Užuolaidas galite derinti ir su roletais ar žaliuzėmis, išgausite dar geresnį efektą – namai bus apsaugoti nuo tiesioginės saulės spindulių, bet kartu ir jaukūs.
Užtiesalai ir kilimėliai

lovos uztiesalaiUžtiesalai gali paslėpti nedailią seną sofą, suteikti elegancijos ir jaukumo miegamajam. Gražus, ryškiaspalvis kilimas jūsų namuose gali sukurti žymiai jaukesnę erdvę negu namai buvo be jo.
Gėlės

gėlės namuoseŠviežios gėlės neabejotinai puošia namus, sukuria teigiamą atmosferą. Jei dažnai pirkti gėles namams yra per brangu, galima nusipirkti keletą gėlių vazonėliuose, kurios nuolat žydėdamos jus džiugins.
Kitos idėjos

sienu lipdukai Šiuo metu sparčiai populiarėja sienų lipdukai, kuriuos taip pat galima klijuoti ant baldų, langų,  buitinės technikos. Tai sąlyginiai nebrangus ir paprastas būdas atnaujinti namus.
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Raudona spalva interjere

Raudona spalva interjere

Raudona – tai neabejotinai grožio, meilės bei aistros spalva. Ši spalva neliks nepastebėta, nes energetiškai yra pati aktyviausia bei labiausiai žadina emocijas. Raudona spalva skatina žmones burtis į grupę, bendrauti, tačiau jei visą miegamojo ar vaikų kambarį išdažysite raudonai – aktyvi spalva gali erzinti, blaškyti - todėl reikėtų atsargiai rinktis kur ją naudoti. Tačiau, raudona spalva puikiai tinka patalpose, kuriose valgoma: kavinėje ar restorane, namų valgomajame, nes žadina apetitą.    

Raudona yra ta spalva, kurią geriausiai naudoti kaip akcentą interjere. Jeigu interjere dominuoja šaltos spalvos, tai nedidelis raudonos spalvos kiekis suteiks jam jaukumo. Jei manote, kad raudonos spalvos sienos ne Jums, tačiau norite kambaryje ryškių detalių, siūlome raudonos spalvos roletus Saphire Brick.


Grįžti į Pagrindinį puslapį

Klasikinė roletų sistema - ieškantiems patikimumo
Klasikiniais vadinami tokie dalykai, kurių kokybė, patvarumas, praktiškumas yra neabejotinas. Tai – patirties ir sumanumo rezultatas. Esama įvairių roletų sistemų, tačiau populiariausios yra klasikinės, valdomos grandinėle arba rankenėle. Jos tinka tiek mediniams, tiek plastikiniams langams, taip pat ir kitoms patalpų nišoms, durims uždengti.

Klasikinių roletų sistema itin paprasta. Ją sudaro medžiaga, aliuminio vamzdis, apatinis profilis, laikikliai ir valdymo mechanizmas. Prireikus tvirtinama ir speciali uždanga viršuje. Elektroninėje parduotuvėje www.manoroletai.lt sistemos parenkamos pagal gaminio audinį, svorį, estetinius jūsų lūkesčius.

Klasikinės valdymo sistemos privalumai:

  • Paprastumas. Grandinėle roletai valdomi lengvai ir greitai. Tokios sistemos funkcionalios, leidžiančios jums be jokio vargo uždengti reikiamą lango, durų ar nišos dalį. Be to, tvirtinant klasikinius roletus nepažeidžiami langų rėmai, lubos ir sienos.
  • Ilgaamžiškumas. Klasikinės roletų sistemos tarnauja ypač ilgai. Jų valdymo dalys patvarios, negendančios, todėl veikia nepriekaištingai daugybę metų.
  • Universalumas. Pasirinkę tokią roletų sistemą, lengvai surasite reikiamų standartinių matmenų gaminį. Tačiau ir suklydus nerimauti nereikia: net ir užsakytus klasikinius roletus galite patrumpinti ar susiaurinti iki pageidaujamo dydžio.
  • Estetiškumas. Roletai yra ne vien praktiškas, bet ir skoningas sprendimas. Elektroninėje parduotuvėje išsirinksite dailius roletus iš didelės audinių raštų ir tipų gausos. Be to, prie interjero ar paties gaminio medžiagos nesunkiai priderinsite reikiamos(įvairių tonų baltos, rudos, rausvos, žalios, mėlynos ar pilkos) spalvosvaldymo detales ir laikiklius.

Klasikinė roletų sistema – išmintingas pasirinkimas tiek buto, tiek individualaus namo, tiek įmonės biuro įrengimui. Ji praktiška ir dekoratyvi, tad puikiai dera bet kurioje pastato patalpoje. Be to, šioje elektroninėje parduotuvėje rasite tinkamą gaminį už tikrai prieinamą kainą. Todėl tai – idealus variantas tiems, kurie išsiilgo patvarių, funkcionalių ir universalių daiktų.


   Klasikinė roletų sistema Klasikinė roletų sistema


Grįžti į Pagrindinį puslapį

Roletai – moderni ir stilinga apsauga nuo saulės

Nėra namų be langų. Tačiau juos būtina uždengti, kad į patalpas patektų tik reikiamas šviesos kiekis. „Lauresta“ gaminami roletai – praktiškas ir stilingas sprendimas. Ilgametė įmonės patirtis, modernumas, Europos tendencijų išmanymas leidžia ne tik išpildyti, bet ir viršyti jūsų lūkesčius.
 
Elektroninėje parduotuvėje www.manoroletai.lt rasite tiek vienspalvių, tiek margų ar raštuotų skirtingų audinių roletų. Jie puikiai tinka ramiam miegamojo, žaismingam vaikų kambario, šiuolaikiškam virtuvės ar jaukiam svetainės įrengimui. Taip pat roletai padeda sukurti unikalų ir harmoningą biuro interjerą. Taigi, tokia lango priedanga ne tik sumažina nepageidaujamos šviesos pralaidumą, bet ir atrodo estetiškai.
 
Elektroninės parduotuvės konsultantai visuomet yra pasirengę padėti jums išsirinkti geriausius standartinio dydžio roletus. Manoroletai.lt įsigysite praktišką, dailią, lengvai valdomą, patvaraus ir neblunkančio audinio langų dangą. Užsakyti gaminiai pasieks jus vos per kelias dienas, tačiau taip pat galite juos atsiimti įmonės filialuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.


Roletai diena naktis   Roletai vaikų kambariui   

Vienspalviai roletai

ManoRoletai.lt on G+

Grįžti į Pagrindinį puslapį