Klasikinė roletų sistema - ieškantiems patikimumo

Klasikiniais vadinami tokie dalykai, kurių kokybė, patvarumas, praktiškumas yra neabejotinas. Tai – patirties ir sumanumo rezultatas. Esama įvairių roletų sistemų, tačiau populiariausios yra klasikinės, valdomos grandinėle arba rankenėle. Jos tinka tiek mediniams, tiek plastikiniams langams, taip pat ir kitoms patalpų nišoms, durims uždengti.

Klasikinių roletų sistema itin paprasta. Ją sudaro medžiaga, aliuminio vamzdis, apatinis profilis, laikikliai ir valdymo mechanizmas. Prireikus tvirtinama ir speciali uždanga viršuje. Elektroninėje parduotuvėje www.manoroletai.lt sistemos parenkamos pagal gaminio audinį, svorį, estetinius jūsų lūkesčius.

Klasikinės valdymo sistemos privalumai:

  • Paprastumas. Grandinėle roletai valdomi lengvai ir greitai. Tokios sistemos funkcionalios, leidžiančios jums be jokio vargo uždengti reikiamą lango, durų ar nišos dalį. Be to, tvirtinant klasikinius roletus nepažeidžiami langų rėmai, lubos ir sienos.
  • Ilgaamžiškumas. Klasikinės roletų sistemos tarnauja ypač ilgai. Jų valdymo dalys patvarios, negendančios, todėl veikia nepriekaištingai daugybę metų.
  • Universalumas. Pasirinkę tokią roletų sistemą, lengvai surasite reikiamų standartinių matmenų gaminį. Tačiau ir suklydus nerimauti nereikia: net ir užsakytus klasikinius roletus galite patrumpinti ar susiaurinti iki pageidaujamo dydžio.
  • Estetiškumas. Roletai yra ne vien praktiškas, bet ir skoningas sprendimas. Elektroninėje parduotuvėje išsirinksite dailius roletus iš didelės audinių raštų ir tipų gausos. Be to, prie interjero ar paties gaminio medžiagos nesunkiai priderinsite reikiamos(įvairių tonų baltos, rudos, rausvos, žalios, mėlynos ar pilkos) spalvosvaldymo detales ir laikiklius.

Klasikinė roletų sistema – išmintingas pasirinkimas tiek buto, tiek individualaus namo, tiek įmonės biuro įrengimui. Ji praktiška ir dekoratyvi, tad puikiai dera bet kurioje pastato patalpoje. Be to, šioje elektroninėje parduotuvėje rasite tinkamą gaminį už tikrai prieinamą kainą. Todėl tai – idealus variantas tiems, kurie išsiilgo patvarių, funkcionalių ir universalių daiktų.


   Klasikinė roletų sistema Klasikinė roletų sistema


Grįžti į Pagrindinį puslapį