Roletai – moderni ir stilinga apsauga nuo saulės

Nėra namų be langų. Tačiau juos būtina uždengti, kad į patalpas patektų tik reikiamas šviesos kiekis. „Lauresta“ gaminami roletai – praktiškas ir stilingas sprendimas. Ilgametė įmonės patirtis, modernumas, Europos tendencijų išmanymas leidžia ne tik išpildyti, bet ir viršyti jūsų lūkesčius.
 
Elektroninėje parduotuvėje www.manoroletai.lt rasite tiek vienspalvių, tiek margų ar raštuotų skirtingų audinių roletų. Jie puikiai tinka ramiam miegamojo, žaismingam vaikų kambario, šiuolaikiškam virtuvės ar jaukiam svetainės įrengimui. Taip pat roletai padeda sukurti unikalų ir harmoningą biuro interjerą. Taigi, tokia lango priedanga ne tik sumažina nepageidaujamos šviesos pralaidumą, bet ir atrodo estetiškai.
 
Elektroninės parduotuvės konsultantai visuomet yra pasirengę padėti jums išsirinkti geriausius standartinio dydžio roletus. Manoroletai.lt įsigysite praktišką, dailią, lengvai valdomą, patvaraus ir neblunkančio audinio langų dangą. Užsakyti gaminiai pasieks jus vos per kelias dienas, tačiau taip pat galite juos atsiimti įmonės filialuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.


Roletai diena naktis   Roletai vaikų kambariui   

Vienspalviai roletai

ManoRoletai.lt on G+

Grįžti į Pagrindinį puslapį

Parašykite komentarą