Kokia roletų populiarumo priežastis?

Šiais laikais namų interjero idėjos keičiasi nenumaldomu greičiu. Vis dažniau atsiranda naujų sprendimų bei pasirinkimų, kurie palengvina vartotojų rūpesčius ir leidžia įgyvendinti norimas idėjas. Tačiau tendencijos greitai kinta, atsiranda vis naujesnių ir naujesnių sprendimų. Kaip nepasiklysti ir išsirinkti jums labiausiai tinkamas langų uždangas, kurios bus patikimos ne vienerius metus?

Šiuo metu pats populiariausiais ir praktiškiausias būdas, kurį renkasi dauguma - tai langų dekoravimas roletais, dar kitaip vadinamus ritininėmis žaliuzėmis. Kas sąlygoja tokį žmonių pasirinkimą?

Pati paprasčiausia ir svarbiausia priežastis - tai gali būti dėl to, jog užuolaidos daugeliui pabodęs ir itin paprastas langų dekoravimo būdas. Žmonės ieško alternatyvų, o roletai yra modernus ir šiuolaikiškas sprendimas. Jie taipogi ir žymiai funkcionalesni nei užuolaidos, nereikalauja didelės priežiūros. Užuolaidas tenka dažnai skalbti, lyginti, o roletų priežiūra paprasta, užtenka nuvalyti ar nusiurbti dulkes, jei pasitaiko dėmelė, galima ją pašalinti drėgnu skudurėliu. Roletų medžiaga yra papildomai impregnuota, todėl jie nesitepa, nekaupia dulkių.

Dar vienas roletų pranašumas, kad juos galima reguliuoti: pakelti arba nuleisti iki reikiamo lygio ir šitaip reguliuoti norimą šviesos kiekį patalpoje. Kai diena apsiniaukusi arba norite grožėtis vaizdu pro langą, roletus pakelkite į viršų – jie susisuks ir beveik nebesimatys, todėl netrukdys mėgautis vaizdu ar įsileisti daugiau šviesos. Saulėtą dieną roletai padeda sumažinti į patalpą patenkančių saulės spindulių kiekį. Vakare juos nuleidus žemyn, galite būti tikri, kad ryte nepabusite nuo įkyrių saulės spindulių. Be viso to, jie apsaugos ir nuo iš lauko sklindančio gatvės apšvietimo.

Ne mažiau svarbi priežastis – saugumas. Juk nėra nieko svarbiau kaip savo namuose jaustis saugiam, greičiausiai nesinorėtų žinoti, kad kas nors jus stebi, todėl jei audinys neperšviečiamas, roletai kartu atlieka ir kitą apsauginę funkciją – saugo jūsų privatumą nuo smalsių kaimynų ar praeivių žvilgsnių, o jums suteikia saugumo jausmą.

Roletus paprasta pritaikyti prie įvairiausio interjero, todėl itin mėgstami klientų. Gausus roletų audinių raštų, spalvų bei atspalvių pasirinkimas, tad nebus sudėtinga išsirinkti ir papildyti jais kuriamą namų stilių. Maža gudrybė, kurios galbūt nežinojote - tinkamai pasirinkę roleto tipą ir atspalvį, vizualiai padidinsite mažą kambarį arba paaukštinsite lubas, suteiksite kambariui vientisumo įspūdį. 

Grįžti į Pagrindinį puslapį

Parašykite komentarą