Kokie roletų privalumai?

Roletai nebėra naujovė kaip prieš keletą metų, juos galima pamatyti ne viename bute, nuosavame name, komercinės ar visuomeninės paskirties pastatuose. Roletai yra itin mėgstami dėl savo paprastumo, nesudėtingo valdymo ir lengvo pritaikymo skirtingos paskirties patalpose.

Paprastas montavimas. Nusipirkus roletus, juos lengva pritvirtini prie langų, todėl jums visai nebūtina kviestis meistro, kuris juos sumontuos. Sumontuoti yra ganėtinai paprasta vadovaujantis ManoRoletai.lt montavimo instrukcija ir tai užtruks tik keletą minučių. Jūs sutaupysite ne tik pinigų už meistro iškvietimą, bet ir laiko, nereikės laukti, kol specialistas galės atvykti, nes ir pats galėsite tai padaryti, o kadangi lietuviai iš prigimties yra darbštūs ir nagingi žmonės, tad net neabejojame, kad roletus pritvirtinsite be vargo! 

Platus roletų pasirinkimas. Elektroninėje parduotuvėje ManoRoletai.lt galite rasti įvairių spalvų roletų: baltos, rudos, raudonos, oranžinės, žalios ir daugelio kitų spalvų. Taip pat galite rinktis iš skirtingų audinių, dizaino, tekstūros roletų, kuriuos galėsite derinti prie interjero ir sukurti vientisą stilių. Roletai bus puiki interjero sudedamoji dalis.  

Funkcionalumas. Roletai blokuoja saulės šviesą ir šviesą, sklindančią iš lauko, nuo lauko šviestuvų. Taip pat padeda išsaugoti jūsų privatumą nuo pašalinių akių. Todėl galėsite mėgautis ne tik poilsiu, bet ir jaustis savo namuose saugūs, nestebimi.  

Lengva priežiūra. Roletus lengva prižiūrėti, daug paprasčiau nei užuolaidas, kurias reikia nuolatos skalbti ir lyginti. Roletų priežiūra apsiriboja dulkių nuvalymu sausa šluoste ar nusiurbimu dulkių siurbliu. O jei išsitepa – reikia tik švelniai pavalyti drėgna šluoste.  

Patikimumas. ManoRoletai.lt svetainėje įsigysite tik geriausios kokybės roletus, nes jų gamybai yra naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos. Iš šių medžiagų pagaminti roletai yra ilgaamžiški, patvarūs, todėl roletai puoš jūsų langus ilgus metus.  

Interjero atnaujinimui. Roletus renkasi ir tie žmonės, kurie mėgsta dažnai keisti namų interjerą, perdažyti sienas, atnaujinti baldus ir pan., nes roletus daug lengviau nei užuolaidas pritaikyti prie pakitusio interjero. Turimus roletus bus galima pritaikyti ir prie kito interjero, užteks pridėti naujų dekoro elementų ir jūsų namai atrodys atsinaujinę.  

Taigi, roletai yra graži ir patikima langų uždengimo priemonė. Juos ne tik lengvai pritvirtinsite namuose patys, bet ir internetinėje parduotuvėje ManoRoletai.lt išsirinksite labiausiai jūsų poreikius atitinkančius modelius, spalvas. Roletai užtikrins jūsų privatumą bei leis netrukdomiems mėgautis poilsiu. Be to, padės sukurti jaukią aplinką jūsų namuose ir puoš jūsų langus ilgus metus.  


Roletai


 Grįžti į Pagrindinį puslapį 

Parašykite komentarą