Manoroletai.lt klientai

2014 m. rugsėjo 22 d.

Internetinei parduotuvei manoroletai.lt labai svarbūs santykiai su klientais, jie mūsų varomoji galia, tobulėjimo garantas. Siekiame tobulėti, pateisinti klientų lūkesčius ir pasiūlyti naujus, gyvenimą palengvinančius sprendimus. Neatsitiktinai gimė ir idėja – roletus parduoti internetu. Toks sprendimas buvo priimtas atsižvelgiant į klientų lūkesčius. Vykdydami ilgametę savo veiklą (firma „Lauresta“ gyvuoja daugiau nei 20 metų), gaudavome klientų užklausas apie galimybę roletus įsigyti internetu, atsiųsti į kitą miestą, kuriame nėra žaliuzių salonų ar net apie galimybę, gaminius įsigyti gyvenant ne Lietuvoje. Šis klientų domėjimasis ir paskatino aktyviau pagalvoti apie roletų pardavimą internetu. Juo labiau, kad rinkoje nėra didelės pasiūlos, norėjome būti vieni pirmųjų teikiančių šią paslaugą.

Roletai internetu nėra galutinis mūsų tikslas, nuolat dirbame ties šiuo projektu, ieškome, kuriame, atnaujiname. Norėdami būti patrauklūs klientams, kiekvieną mėnesį, suteikiame progą mūsų gaminamus roletus įsigyti su nuolaida. Taip siekiame, kad kuo didesnis vartotojų ratas sužinotų apie mus, kad išbandytų mūsų prekes ir prireikus, žinotų kur jų ieškoti. Nes pas mus klientai yra laukiami ir vertinami!

Dar vienas svarbus gyvavimo faktorius – grįžtamasis klientų ryšys. Nusipirkę roletus internetu jie rašo laiškus, dėkoja, kad palengvinome jų įsigijimą, dalinasi pirkimo įspūdžiais internetu. Ir žinote, tai mus džiugina ir skatina nesustoti, ir toliau tobulėti! Dėkojame kiekvienam savo klientui, kad esate. Norime pasidalinti keliais mūsų klientų atsiliepimais:  

„Prieš pirkdama internetu šiek tiek baiminausi, ar laiku gausiu prekę, ar kokybiški bus gaminiai, kurių nemačiau gyvai... Tačiau vos tik gavusi savo užsakytus roletus labai apsidžiaugiau. Jų kokybė buvo labai gera, prie jų buvo pridėta išsami montavimo instrukcija, tad pakabinti roletus nekilo jokių sunkumų. Roletai į namus atkeliavo netgi greičiau nei žadėta, todėl nesigailiu ir kitiems REKOMENDUOJU!” Daiva. 

„Niekada prieš tai nebuvau pirkusi internetu, esu iš tų, kurie nori pamatyti gyvai, pačiupinėti.. Šią svetainę radau atsitiktinai internete, patiko roletų pritaikymo interjere nuotraukos. Ne kartą lankiausi šioje svetainėje, kol galiausiai išdrįsau roletus užsisakyti internetu. Tai paskatino padaryti taikoma nuolaida mano iš anksto nusižiūrėtam audiniui. Taip pat, galimybė juos gauti į namus, nes gyvenu mažame miestelyje, kur nėra roletų salonų, tad buvo tikras išsigelbėjimas. Viską gavau laiku! Ačiū“ Jūratė.

„Paprasta naudotis šia internetine roletų parduotuve: viskas išsamu, aišku. Nurodyti tikslūs matmenys, matavimo ir montavimo instrukcijos, kaip pirkti ir atsiskaityti už prekes, žodžiu, viskas, ko reikia greitam ir kokybiškam apsipirkimui internetu. Roletų kokybe likau patenkintas – puikus kainos ir kokybės santykis.“ Ignas. 

Palikite komentarą