Яндекс.Метрика
 

Instrukcijos

 MATAVIMO INSTRUKCIJA 

Kaip pamatuoti roletus? Sakote paprasta? Negi tikrai teks žygiuoti skolintis kopėčių pas kaimyną?

Visiškai ne! Tad čiupkite matuoklį ir sekite nurodymus - pažadame, nereikės nė vyro pagalbos.

Plačiau...Montavimas ant nišos 


Standartinius roletus rekomenduojame montuoti ant nišos. Šiuo būdu galėsite netrukdomi atidaryti langą, o roletas efektyviai užblokuos šviesos srautą.

Išmatuokite lango nišos plotį nuo A iki B. Prie gauto matmens rekomenduojame pridėti bent 16 cm (po 8 cm iš abiejų pusių) tam, kad žiūrint į langą kampu iš šono, nesimatytų atviro plyšio.

Išmatuokite aukštį nuo nišos viršaus C iki apačios D, kaip nurodyta paveikslėlyje. Užrašykite matmenis ir pridėkite 5 cm jeigu siena yra iš gipso ir 10 cm, jei siena yra betoninė (antraip ji gali įtrūkti). Užrašykite gautus matmenis. Montavimas nišoje

Nišoje roletas paprastai montuojamas tik tuo atveju, jei langas nėra darinėjamas arba jei langas yra horizontaliai padalintas į dvi dalis, kurio viršutinė dalis nevarstoma. Tokiu atveju patikrinkite, ar nišoje nėra kyšančių rankenų ar ko nors, kas galėtų kliudyti roletui pilnai nusileisti. 

Išmatuokite nišos plotį nuo A iki B ir aukštį nuo C iki D, kaip nurodyta paveikslėlyje. Rekomenduojame matuoti keliose skirtingose vietose, nes niša gali būti nelygi ir matmenys gali šiek tiek skirtis. Užsirašykite mažiausius matmenis.

Montavimas ant lango rėmo

Standartinius roletus montuoti ant lango rėmo siūlome nebent tuomet, jei kiti būdai netinka. Sumontavus roletą ant rėmo rėmo, roleto mechanizmas trukdys pilnai atidaryti langą. Taip pat, lango rėmas bus pažeistas varžtų. 


Jei vis tik nutarėte montuoti roletą ant lango rėmo, išmatuokite rėmo plotį nuo A iki B ir aukštį nuo C iki D kaip nurodyta paveikslėlyje. Matuokite keliose skirtingose vietose, užrašykite mažiausius gautus matmenis. Įsitikinkite, jog nišoje nėra kyšančių rankenų ar ko nors, kas galėtų kliudyti roletui pilnai nusileisti.Patarimai:

Kad išvengtumėte nesusipratimų ir neužsakytumėte klaidingo dydžio roletų, prieš pateikdami užsakymą patikrinkite matmenis dar kartą.

Mūsų siūlomi roletai gali būti nesunkiai pasiaurinami. Taigi, jei jūsų langai neatitinka standartinių roletų matmenų, pirkite platesnius roletus ir, vadovaudamiesi pakuotėje esančia instrukcija, patys lengvai juos pasiaurinsite.

Jeigu manote, kad nesugebėsite teisingai išmatuoti lango, rekomenduojame už papildomą mokestį išsikviesti meistrą, kuris profesionaliai išmatuos jūsų langus ir atsakys į visus jūsų turimus klausimus.

ROLETŲ PRIEŽIŪRA  

Roletai yra praktiška ir universali langų dekoravimo priemonė, kurią lengva pritaikyti bet kokiam interjero stiliui ar dekorui. Nors jie ir nereikalauja daug priežiūros kaip, tarkime, užuolaidos, ir jų nereikia skalbti, tačiau jie taip pat gali išsitepti. Jeigu domitės, kaip prižiūrėti ir valyti roletus, siūlome jums keletą patarimų kaip tai geriausiai padaryti. 

Plačiau...

Kova su dulkėmis 

Nors audinys, iš kurio pagaminti roletai, netraukia dulkių, laikui bėgant jų visgi gali prisikaupti. Todėl būtų naudinga juos retkarčiais prabraukti sausa pašluoste, minkštu šepetėliu arba nusiurbti and roleto paviršiaus susikaupusias dulkes dulkių siurbliu. Jei yra galimybė, naudokite antgalį su šepetėliu bei mažesnį siurblio pajėgumą.

Įvairūs nešvarumai

Nors roletai yra pakankamai atsparūs purvui, atsitinka ir taip, kad audinys išsitepa, nusimargina mažamečių antspaudais ar vasaros metu prikibusiais mašalais. Taip atsitikus, jokiu būdu roleto neskalbkite – galite tik pavalyti aplinkui dėmes. Visų pirma, sudrėkinkite šluostę šiltu vandeniu (ne daugiau nei 30 laipsnių), kurią išgręžkite kiek įmanoma sausiau. Tada švelniai braukite per suteptą vietą tol, kol dėmė bus pašalinta. Jokiu būdu netrinkite, nevartokite stiprių valiklių ar dėmių išėmėjų, nes galite pažeisti impregnavimo sluoksnį, o tuo pačiu ir audinio atspalvį.  Nuvalę roletus, palikite juos nuleistus ant lango išdžiūti.

Mašalai ir muselės

Vasaros metu prie roletų gali prikibti muselių, mašalų ar kitų vabzdžių, o roletą suvyniojus, jie susispaudžia ir palieka juodas dėmeles. Tokiu atveju, roletą reiketų pavalyti sausa kempinėlė, naudojant šiurkščiąją jos pusę. Patariame kempinėlės nedrėkinti – taip tik leisite dėmei įsigerti į audinį.

Pelėsis 

Nuo drėgmės bei rasojančių langų roletai juoduoja ir gali susidaryti pelėsis. Tokias dėmes išvalyti itin sunku, gali padėti nebent valomieji milteliai ar dėmių išėmimo skysčiai. Tačiau prieš imantis šių priemonių, rekomenduojame išsiaiškinti roleto medžiagos sudėtį. Dažnai po tokio valymo audinys gali pakeisti ne tik spalvą, bet ir formą. Šiuo atveju siūlome pagalvoti apie roleto medžiagos pakeitimą, - puiki proga atsinaujinti.

Patarimai

Prieš imdamiesi roletų audinio valymo, išsiaiškinkite, ar medžiaga gali būti valoma, ir kaip tai saugiai daryti. Nauji audiniai yra apsaugoti nuo aplinkos veiksnių, tokių kaip dulkės ar blukimas, todėl netinkamai valant roletą, šias savybes galima lengvai pažeisti. Kilus klausimams, visada galite susisiekti su roletų gamintoju ir pasikonsultuoti su specialistais. 

 PREKIŲ PIRKIMO IR PARDAVIMO TAISYKLĖS 

 Siūlome plačiau susipažinti su internetinės prekybos pirkimo ir pardavimo taiskyklėmis.  

 Plačiau...