Mokymosi sezono pradžiai – roletai vaikų kambariui

2014 m. rugsėjo 11 d.Baigėsi šiltasis metų sezonas, atsėlino ruduo, todėl pradedame tvarkyti ne tik drabužių spintas, išsitraukdami šiltesnius rūbus, bet ir namuose atliekame atnaujinimus. Rudenį norisi didesnio jaukumo namuose, dažniau mėgaujamės žvakėmis, šaltais vakarais susisukame į švelnius pledus…Ruduo ypatingas ir todėl, kad vaikams prasideda darželio ar mokyklos lankymas. Šiose įstaigose formuojasi svarbi vaikams patirtis: yra ugdomi bendravimo įgūdžiai, savarankiškumas, pasitikėjimas savimi ir kitos savybės. Nors vaikai ir praleidžia nemažai laiko darželyje arba mokykloje, tačiau labai svarbi ir aplinka, kuri juos supa namuose. Labai svarbu, kad būtų sudarytos tinkamos sąlygos mokymuisi ir žaidimams. Viena svarbiausių vaiko kambario taisyklių – tinkamas apšvietimas, kuris tausotų akis, tačiau tai nereiškia, kad šviesa turėtų būti akinanti ar erzinanti. Šviesos lygį sureguliuoti namuose ypač padės tinkamas roletų pasirinkimas.

Roletai pagyvins kambario aplinką, apsaugos nuo pernelyg ryškių saulės spindulių, o esant tiesioginiams saulės spinduliams, jie šiek tiek persišviečia, kambarį užliedami įvairiaspalviais tonais. Roletų audiniai pagaminti iš originalių medžiagų ir padengti aukščiausios klasės dažais bei kruopščiai impregnuoti, kas leidžia spalvai nenublukti net ir veikiant tiesioginės saulės spinduliams. Ne mažiau svarbu, kad žaisminga kambario aplinka džiugins vaiką, nuteiks jį kūrybiškai, todėl tam itin tinkami ryškūs, spalvingi roletų audiniai, su piešinėliais. Tokie roletai neužtamsina kambario. Žinant tai, jog mažieji yra be galo aktyvūs ir daug laiko skiria žaidimams, tai daryti tamsoje nėra geras variantas. Jums reikia tokių roletų, kurie dalinai sulaikytų saulės spindulius, tačiau įleistų šiek tiek reikiamos šviesos. Būtent tai ir gausite, pasirinkę roletus, skirtus vaiko kambariui. Pastarieji nuo pat mažumės skatina fantaziją, kūrybiškumą ir suteikia noro žaisti. Šių roletų kainos yra be galo patrauklios. Žinant tai, kokią kokybę gausite, galite nė neabejoti dėl savo pasirinkimo.

Kai kurie tėvai stengiasi išpildyti savo interjero poreikius ir nusprendžia vaiko kambaryje kabinti užuolaidas, tačiau greitai ima to gailėtis. Kodėl? Užuolaidos ne tik praleidžia daugiau saulės spindulių, tačiau taip pat greičiau nusidėvi, tėvai pastebi, jog jų investicijos nueina veltui. Taigi, stenkitės galvoti apie interjerą, kuris būtų patogus ir praktiškas, na o roletai yra puikus viso to pavyzdys.  

Paprastas patarimas – rinkdamiesi roletus vaiko kambariui į procesą įtraukite ir mažylį, paklauskite jo, kokių labiausiai norėtų, leiskite jam išsirinkti iš kelių variantų, taip jis jausis svarbus ir įvertintas, supras, kad jo nuomonė yra vertinga ir į ją atsižvelgiama, todėl tik dar labiau džiaugsis galutiniu rezultatu! Kartu lavinsite jo įgūdžius, mokysite priimti teisingus sprendimus. Tad ruduo, prasidėjęs mokymosi sezonas puiki proga atsinaujinti, o kartu ir neapsakomas džiaugsmas rinktis su savo vaikais tinkamus roletus jų kambario interjerui.  

Palikite komentarą