Mūsų siūlomi roletai

2014 m. gegužės 2 d.

Šiomis dienomis roletų pasiūla yra be galo didelė, na o tuo įsitikinsite peržiūrėję Manoroletai.lt katalogą. Visi siekiame įsigyti kokybiškas ir stilingas interjero detales, na o jei jos dar ir funkcionalios - tuomet pasirinkimas išties teisingas. Namai yra ta vieta, kurioje praleidžiame daugiausiai laiko, tad erdvės išpildymas bei gražinimas yra savaime suprantamas reiškinys. Jei norite įsigyti roletus, greičiausiai jau pradėjote paieškas ir suprantate, jog pasirinkimas yra išties didelis. Tam, jog jums nereikėtų blaškytis po skirtingus salonus ar internetines parduotuves, mes galime pasiūlyti plačiausią roletų pasirinkimą šalyje.

Pirmasis pasiūlymas - vienspalviai roletai. Tai pati populiariausia prekė, kurią išbandė jau ne vienas vartotojas. Jei ieškote sprendimo, kuris lengvai derėtų jūsų namų interjere - šie roletai yra būtent tai, ko ieškote. Manoroletai.lt vienspalvių roletų paletė yra be galo didelė, tad nesunkiai atsirinksite jūsų namuose derančius atspalvius. Pastarieji taps ne tik funkcionalia detale, tačiau taip pat ir interjero dalimi, kuria džiaugsitės ne vienerius metus.

Kiekvienas iš mūsų skirtingai suprantame stilių bei madą, tad vienspalviai roletai tinka tikrai ne kiekvienam pirkėjui. Dėl šios priežasties siūlome itin kokybiškus ir prabangos jausmą sukuriančius margus roletus. Mūsų prekių kataloge rasite milžinišką audinių bei raštų pasirinkimą, kuris derės klasikiniame bei moderniame namų interjere. Galite nė neabejoti, jog čia rasite jums patinkančius dizaino modelius, kurie taps jaukių namų dalimi.

Viena iš priežasčių, kodėl vartotojai renkasi roletus - saulės spindulių sulaikymas. Šviesa namuose yra reikalinga, tačiau visada atsiranda situacijų, kai ji tampa trukdžiu. Tam, jog lengvai galėtumėte reguliuoti į patalpas patenkančių saulės spindulių kiekį, jums reikalingi šviesai nepralaidūs roletai. Jie sukurti naudojantis pačiomis moderniausiomis gamybos technologijomis, tad gali užtikrinti visišką langų užtamsinimą. Šie roletai atrodo puikiai tiek namų viduje, tiek iš lauko pusės, tad galite būti visiškai ramūs dėl kuriamo estetinio vaizdo. Šis pasirinkimas labiausiai dera miegamuosiuose ar vaikų kambariuose, kur pernelyg ryškūs saulės spinduliai kelia diskomfortą. Taigi, jei ieškote būdų, kaip pasislėpti nuo aktyvios saulės, tai yra sprendimas jums.

Norint turėti galimybę sumažinti šviesos kiekį patalpose, tačiau ne visiškai jas užtamsinti, geriausia rinktis roletus - diena naktis. Vartotojų tarpe jie dar yra vadinami Zebra modeliu, nes audinys susideda iš permatomų ir užtamsintų juostų. Šis roletų modelis yra itin paklausus, na o audinių bei spalvų paletė užtikrina, jog sau tinkantį pasiūlymą rastų kiekvienas klientas. Jei jums dar neteko girdėti apie šį dizainą, pats metas praplėsti savo akiratį, nes tokia interjero detalė papuoš bet kuriuos namus.

Na ir galiausiai - vaikiški roletai. Visi tėvai nori savo vaikams suteikti galimybę augti šviesioje ir  žaismingoje aplinkoje, na o mūsų siūlomi roletai yra puikus pasiūlymas šiam tikslui pasiekti. Manoroletai.lt  rasite itin platų vaikiškų roletų asortimentą, skirtą tiek mergaitėms, tiek berniukams. Taigi, nuo šiol galite  investuoti ne tik į gražią vaikystę, tačiau taip pat ir tinkamą augimui aplinką.

Palikite komentarą