Naudinga: Kaip išsirinkti roletus?

Roletai yra bene populiariausias ir praktiškiausias būdas, padedantis apsisaugoti ne tik nuo saulės, nepageidaujamų žvilgsnių iš lauko, bet kartu saugantis ir asmeninį privatumą. Tačiau nederėtų pamiršti, kad roletai ne tik funkcionalūs, kambariui jie suteikia jaukumo, neužgožia erdvės, netgi yra praktiškesni nei užuolaidos – roletų tekstiliniai audiniai yra impregnuoti, todėl taip nesitepa, juos lengviau prižiūrėti.         

Roletų privalumai akivaizdūs, tačiau kaip nesuklysti ir išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančius roletus savo namams?

Keletas paprastų patarimų, kurie neabejotinai Jums padės išsirinkti tinkamiausius!
  

Labai svarbu kokioje patalpoje roletai bus naudojami. Kaip pavyzdys galėtų būti šviesai nepraleidūs roletai, kurie pagal savo paskirtį labiausiai tiks miegamajam arba vaikų kambariui: jie pagaminti iš šviesos visiškai nepraleidžiančio audinio, todėl saulės spinduliai netrukdys mėgautis poilsiu. Taip pat šie roletai padės patalpoje palaikyti žemesnę temperatūrą ir apsaugoti baldų spalvas nuo išblukimo.         

Labiausiai užtamsinantys roletai vaikų kambaryje   Labiausiai užtamsinantys roletai

Roletai diena-naktis atrodo šiek tiek kitaip, nei įprasti, iš vieno audinio pagaminti roletai. Jie vadinami diena-naktis arba Zebra, nes gali atstoti dienines ir naktines užuolaidas. Šie roletai gaminami iš dvigubo audinio: turi permatomas ir nepermatomas juostas, todėl reguliuojant jų persidengimą galima į kambarį įsiliesti šviesos tiek, kiek norisi. Roletai diena-naktis puikiai pritaikomi visuose kambariuose.      

Roletai diena naktis  Roletai diena naktis

Vienspalviai arba margi roletų audiniai derinami prie interjero, kad būtų išgautas kuo geresnis kambario stilius. Margaspalviai roletų audiniai į patalpas įneš dinamikos, suteiks gyvumo todėl geriausia juos rinktis vienspalviuose interjeruose. O štai vienspalvius audinius – priešingai, rekomenduojama rinktis prie ryškesnių interjerų.

Vienspalviai roletai   Margi roletai

Vaikų kambariui skirti roletai yra ryškių spalvų, audiniai marginti spalvotais piešinėliais. Tokie roletai kambaryje jokiu būdu neatrodys nuobodžiai, suteiks žaismingumo bei skatins kūrybiškumą. Labai svarbu, kad roletai patiktų jūsų mažyliui, nes juk būtent jis daugiausia laiko praleis šiose patalpose.        

Roletai vaikų kambariui  Roletai vaikų kambariui

Svarbu paminėti, kad tamsesni audiniai geriau užtamsina patalpą, praleidžia mažiau saulės šviesos negu šviesių spalvų roletai.

Pateikėme keletą paprastų patarimų kaip lengviau išsirinkti roletus, tačiau norime priminti, kad vieningų taisyklių, kurios galiotų visiems nėra. Kartais tik jūs geriausiai žinote, kas jums labiausiai tinka, todėl svarbiausia, kad būtumėte patenkinti galutiniu rezultatu ir visai nesvarbu kokiomis taisyklėmis vadovausitės.   

Grįžti į Pagrindinį puslapį

Parašykite komentarą