Яндекс.Метрика
 

Nesileiskite apgaunami: įsigykite automatinį eurų detektorių!

2015 m. sausio 12 d.

Lietuva nuo sausio 1 d. įsivedė naują valiutą – eurą. Kol žmonės dar bando apsiprasti su nauja valiuta, sukčiai nesnaudžia! Kasdien girdime gausybę pranešimų apie rinkoje pasirodančius padirbtus eurus. Gausu patarimų kaip atpažinti ar eurai tikri ar padirbti, tačiau praktikoje tai ne visada paprasta. Klientai pirkdami didesnius daiktus, atsiskaito įvairiais eurų banknotais, todėl fiziškai sunku suspėti kiekvieną banknotą patikrinti naudojantis patarimais. Be to, neįgudusi akis gali nepastebėti suklastoto banknoto, todėl geriau nerizikuoti ir įsigyti tam skirtą prietaisą – automatinį eurų detektorių.

Euro banknotų tikrintuvas MONIRON DEC EURO automatiškai išanalizuoja kiekvieno banknoto autentiškumą ir pateikia aiškų, vienareikšmišką rezultatą. Tai nereikalauja jokių specialių įgūdžių. Tikrinimo procesas itin greitas – per minutę galima patikrinti 100 banknotų. Tačiau tai dar ne viskas – eurų tikrintuvas ne tik patikrina ar banknotas yra tikras, bet ir įvertina jo vertę, pasirinktinai susumuoja su prieš tai tikrintų banknotų verte.  

Euro banknotų tikrintuvą MONIRON DEC EURO yra itin paprasta naudoti. Kaip tai daryti galite pamatyti šiame gamintojo vaizdo įraše: https://www.youtube.com/watch?v=tzUN5_KDbDc. Detekcija vyksta pagal skirtingas technologijas - UV ir spalvos, magnetinę, infraraudonųjų spindulių, dydžio. Detektorius yra pilnai automatinis bei sertifikuotas Europos centrinio banko. Jeigu pasitaikytų netikras banknotas – prietaisas apie tai informuotų garso ir vaizdo pranešimais. 

Eurų detektorius tinkamas naudoti bankuose, valiutų keitimo punktuose, kasose, ofisuose ir kitose organizacijose, kur gali reikėti patikrinti daug banknotų. Todėl patariame nerizikuoti, o verčiau investuoti į patikimą ir kokybišką daiktą, kad vėliau netektų gailėtis gavus padirbtus eurų banknotus.  

Šiuo metu kokybišką euro banknotų tikrintuvą MONIRON DEC EURO galite įsigyti už itin patrauklią kainą 72,00 €. Prekių kiekis ribotas. 

Palikite komentarą