Яндекс.Метрика
 
RSS

Naujienos

Roletai šiuo metu yra neabejotinai populiariausia prekė vartotojų tarpe, skirta langų uždengimui. Roletai suteikia stilių, jaukumą bei apsaugo nuo saulės spindulių norimose patalpose. Tinkamai pasirinkus roletų tipą ir atspalvį – galite vizualiai padidinti mažą kambarį ar suteikti jam vientisumo įspūdį. Jais lengvai galėsite reguliuoti natūralios šviesos kiekį patalpoje ar apsisaugoti nuo nepageidaujamų žvilgsnių iš gatvės. Dar vienas privalumas, kad priešingai nei užuolaidos, roletai taip nesitepa, nes audiniai yra impregnuoti.
Plačiau...
Namų interjero idėjos kinta kas sezoną, kartais net dar dažniau. Atsiranda naujų sprendimų bei pasirinkimų, kurie palengvina vartotojų gyvenimus ir leidžia įgyvendinti norimas idėjas. Tačiau sukurti namų interjerą yra gana nelengva užduotis. Galbūt dėl to daugelis žmonių skiria papildomas lėšas interjero dizaineriams, kurie išpildo norimas idėjas, sukuria namus, apie kuriuos seniai svajojote. Deja, tikrai ne kiekvienas iš mūsų gali sau leisti naudotis dizainerių paslaugomis, o namus atsinaujinti norisi, tad neretai reikia į darbus kibti patiems ir derinti skirtingus sprendimus tam, jog kasdien sugrįžtume į jaukius ir gražius namus.
Plačiau...
Šiais laikais vis sparčiau keičiasi namų interjero idėjos, atsiranda vis naujų sprendimų bei pasirinkimų, kurie palengvina vartotojų rūpesčius ir leidžia įgyvendinti norimas idėjas. Tačiau roletus kaip ir užuolaidas – jau galima vadinti tradiciniu langų uždengimo būdu. Roletai yra bene populiariausias ir praktiškiausias būdas, padedantis apsisaugoti ne tik nuo saulės, nepageidaujamų žvilgsnių iš lauko, bet kartu saugantis ir asmeninį privatumą. Tačiau į ką atkreipti dėmesį renkantis roletus? Pateiksime keletą patarimų, kad juos išsirinkti būtų itin paprasta.
Plačiau...
Lietuva nuo sausio 1 d. įsivedė naują valiutą – eurą. Kol žmonės dar bando apsiprasti su nauja valiuta, sukčiai nesnaudžia! Kasdien girdime gausybę pranešimų apie rinkoje pasirodančius padirbtus eurus. Gausu patarimų kaip atpažinti ar eurai tikri ar padirbti, tačiau praktikoje tai ne visada paprasta. Klientai pirkdami didesnius daiktus, atsiskaito įvairiais eurų banknotais, todėl fiziškai sunku suspėti kiekvieną banknotą patikrinti naudojantis patarimais. Be to, neįgudusi akis gali nepastebėti suklastoto banknoto, todėl geriau nerizikuoti ir įsigyti tam skirtą prietaisą – automatinį eurų detektorių.
Plačiau...
Vis žvalgotės po internetines parduotuves, lankotės prekybos centruose ir galvojate ką nupirkti artimiesiems dovanų? Kartais būna taip sunku sugalvoti ką dovanoti, juk draugai ir giminaičiai dažniausiai viską turi. Ką daryti tuomet? Išeitis paprasta! Padovanokite jiems roletus.
Plačiau...
Roletai – šiuolaikiška ir ekonomiška - 2014 m. lapkričio 11 d.
Roletai - langų dekoro priemonė, kuri sukurta apsaugoti patalpas nuo saulės ir suteikianti daugiau privatumo namuose. Roletai apsaugo namus nuo ultravioletinių saulės spindulių, todėl Jūsų sienos ir baldai apsaugomi nuo išblukimo. Norėdami įsigyti roletus tikrai neprivalote išleisti daugybės pinigų, nes roletai nebrangus ir labai geras sprendimas. Iš pažiūros paprasta langų uždangos priemonė – roletai, gali pakeisti Jūsų namus neatpažįstamai. Viskas priklauso nuo Jūsų pasirinktų roletų, nes jie būna įvairiausių spalvų, raštų, tekstūrų.
Plačiau...
Prieš keletą metų pirkimas internetu buvo naujiena, įdomi patirtis, galbūt nežinomybė ir daug neatsakytų klausimų: ar tikrai gausiu įsigytas prekes, ar manęs neapgaus, ar prekės bus kokybiškos ir pan. Šiomis dienomis dauguma paslaugų teikėjų ir pardavėjų keliasi į internetines parduotuves, ten, kur žmonėms juos pasiekti paprasčiau ir patogiau. Tai įtakoja greitėjantis gyvenimo tempas, todėl mums reikia naujoviškų ir šiuolaikiškų sprendimo būdų, kurie palengvintų mūsų gyvenimą ir kasdienybę.
Plačiau...
Manoroletai.lt klientai - 2014 m. rugsėjo 22 d.
Internetinei parduotuvei ManoRoletai.lt labai svarbūs santykiai su klientais, jie mūsų varomoji galia, tobulėjimo garantas. Siekiame tobulėti, pateisinti klientų lūkesčius ir pasiūlyti naujus, gyvenimą palengvinančius sprendimus. Neatsitiktinai gimė ir idėja – roletus parduoti internetu.Toks sprendimas buvo priimtas atsižvelgiant į klientų lūkesčius. Vykdydami ilgametę savo veiklą (firma „Lauresta“ gyvuoja daugiau nei 20 metų), gaudavome klientų užklausas apie galimybę roletus įsigyti internetu, atsiųsti į kitą miestą, kuriame nėra žaliuzių salonų ar net apie galimybę, gaminius įsigyti gyvenant ne Lietuvoje. Šis klientų domėjimasis ir paskatino aktyviau pagalvoti apie roletų pardavimą internetu. Juo labiau, kad rinkoje nėra didelės pasiūlos, norėjome būti vieni pirmųjų teikiančių šią paslaugą.
Plačiau...
Mokymosi įstaigose formuojasi svarbi vaikams patirtis: yra ugdomi bendravimo įgūdžiai, savarankiškumas, pasitikėjimas savimi ir kitos savybės. Nors vaikai ir praleidžia nemažai laiko darželyje arba mokykloje, tačiau labai svarbi ir aplinka, kuri juos supa namuose. Labai svarbu, kad būtų sudarytos tinkamos sąlygos mokymuisi ir žaidimams. Viena svarbiausių vaiko kambario taisyklių – tinkamas apšvietimas, kuris tausotų akis, tačiau tai nereiškia, kad šviesa turėtų būti akinanti ar erzinanti. Šviesos lygį sureguliuoti namuose ypač padės tinkamas roletų pasirinkimas.
Plačiau...
Kodėl roletai tokie populiarūs? - 2014 m. rugpjūčio 25 d.
Jei dėmesį atkreiptume į šiuolaikines langų puošybos tendencijas, pamatytume įdomų dalyką, jog nemaža dalis žmonių langus dekoruoja roletais, dar kitaip vadinamus ritininėmis žaliuzėmis. Kas sąlygoja tokį žmonių pasirinkimą? Pirmiausia, tai gali būti dėl to, jog užuolaidos daugeliui pabodęs ir itin paprastas langų dekoravimo būdas. Žmonės ieško alternatyvų, o roletai yra modernu ir šiuolaikiška. Jie taipogi ir žymiai funkcionalesni nei užuolaidos, nereikalauja didelės priežiūros. Užuolaidas tenka dažnai skalbti, lyginti, o roletų priežiūra paprasta, užtenka nuvalyti ar nusiurbti dulkes, jei pasitaiko dėmelė, galima ją pašalinti drėgnu skudurėliu. Roletų medžiaga yra papildomai impregnuota, todėl jie nesitepa, nekaupia dulkių.
Plačiau...
Akcija roletams - 2014 m. rugpjūčio 4 d.
Dar vienas privalumas, kuris leidžia sutaupyti, yra tai, kad turime roletų, kuriems taikomos nuolaidos. Kiekvieną mėnesį, skirtingiems roletams, papildomai suteikiama tam tikra, to mėnesio nuolaida, kuri leidžia patikusius gaminius įsigyti dar pigiau! Šiuos gaminius atpažinsite ant prekių radę ženklą „Mėn. pasiūlymas“. Tobulėjame ir stengiamės dėl savo vartotojų, norėdami jiems pasiūlyti geriausią kokybės ir kainos santykį! Taigi, šiandien kokybė ir komfortas yra prieinami visiems be išimties.
Plačiau...
ManoRoletai.lt parduotuvė siūlo didelį roletų pasirinkimą. Čia rasite įvairiausių roletų, nuo įprastų vienspalvių iki spalvotų vaikiškų. O kur dar diena naktis roletai atstojantys dienines ir naktines užuolaidas arba visiškai patalpą užtamsinantys roletai! Todėl drąsiai teigiame, kad internetinėje roletų parduotuvėje kiekvienas ras geriausią langų dekoravimo būdą, kurį galės pritaikyti savo namų jaukumui ir funkcionalumui! O kad išsirinktas prekes gautumėte kuo greičiau  – siūlome pristatymą į namus. Jūsų išsirinktas prekes pristatysime neįtikėtinai operatyviai – vos per 3 darbo dienas!
Plačiau...
Roletai miegamajame - 2014 m. liepos 10 d.
Miegamais kambarys neatsiejama namų dalis, tai netgi erdvė, kurioje būdami namuose praleidžiame bene daugiausiai laiko. Šiame kambaryje miegame, ilsimės, skaitome knygas ir tiesiog atsipalaiduojame. Tai erdvė, kuri asocijuojasi su jaukumu ir kurioje norisi maloniai nuteikiančios atmosferos, kad pailsėtume po dienos darbų. Miegamajam itin svarbus privatumo išsaugojimas nuo pašalinių akių, saulės ir šviesos sklindančios iš lauko sumažinimas, todėl neabejotinai geriausias pasirinkimas – roletai.
Plačiau...
Roletai virtuvėje - 2014 m. birželio 26 d.
Kiekviena šeimininkė puikiai žino, jog ji kasdien itin daug laiko praleidžia virtuvėje. Čia vyksta maisto gamyba, bendravimas su šeimos nariais ir kiti darbai. Žinant tai, kokia svarbi virtuvės aplinka, būtina pasirūpinti, jog kiekviena detalė joje atitiktų komforto bei išvaizdos poreikius. Tai gali būti spintelių išdėstymas, medžiagų pasirinkimas ir panašūs aspektai. Visgi, negalima pamiršti, jog roletai virtuvėje yra ne ką mažiau svarbus sprendimas.
Plačiau...
Roletai svetainėje - 2014 m. birželio 17 d.
Svetainė yra ta namų erdvė, kurioje praleidžiame daugiausiai laiko. Čia bendraujame kartu su šeimos nariais, dalijamės dienos įspūdžiais ir kuriame gražiausius prisiminimus. Žinant tai, natūralu, jog norisi šią erdvę pritaikyti susibūrimams ir jai suteikti kiek įmanoma daugiau jaukumo. Kalbant apie tai, kas suteikia namams daugiausiai šilumos bei jaukumo, galima drąsiai teigti, jog tai mažos detalės, kurios bendroje visumoje prisideda prie patalpos interjero. Roletai yra atsakymas į jums kylančius klausimus. Būtent jie jūsų namams gali suteikti trokštamo žavesio bei jaukumo. 
Plačiau...