Norite privatumo - rinkitės šviesai nepralaidžius roletus!

Roletus galima rinktis ne tik kaip apsaugą nuo per didelio kiekio saulės spindulių, interjero dekoro elementą, bet ir kaip privatumo saugotoją. Tai tampa vis aktualesniu aspektu, nes žmonės savo erdvėje nori jaustis saugūs, išlaikyti privatumą ir pasislėpti nuo smalsių kaimynių ar praeivių žvilgsnių. Visi roletai daugiau ar mažiau saugo Jūsų privatumą, tačiau jei norite geriausios apsaugos - verta dėmesį atkreipti į šviesai nepralaidžius roletus (gumuotus). Šių roletų gamybai yra pasitelkiamos kitokios medžiagos – speciali daugiasluoksnė poliesterio danga, kuri garantuoja šimtaprocentinį neperšviečiamumą! Kiekvienam iš mūsų svarbu gerai jaustis, todėl pasirinkę būtent šiuos roletus Jūs jausitės saugiai, bus išsaugotas asmeninis privatumas. Be viso to, šie roletai taip pat apsaugos nuo nepageidaujamų saulės spindulių, todėl galėsite užsiimti mėgstama veikla ar mėgautis poilsiu.

Elektroninės parduotuvės ManoRoletai klientai dažniausiai šviesai nepralaidžius roletus renkasi miegamajam arba vaikų kambariui dėl jų gebėjimo visiškai užtamsinti langus. Pastebėjome, kad šie roletai yra labai praktiški jei norite namuose įsirengti kino teatrą ir mėgautis filmais, nes visiškai užtamsins patalpą ir Jūs netrukdomi galėsite mėgautis filmais. Taip pat jie nepakeičiami darbo kambaryje arba biure. Mes suprantame, kad ne mažiau svarbus yra ir estetinis vaizdas, todėl yra pagalvota ir apie jį - visiškai užtamsinančių roletų abi audinio pusės yra kruopščiai suderintos, todėl roletai atrodys nepriekaištingai tiek žiūrint iš patalpos vidaus, tiek iš išorės.

Gumuotų roletų spalvos vyrauja nuo baltos iki tamsiai šokoladinės spalvos, todėl tikime, kad tikrai rasite ką pritaikyti savo namams. Spalvos subtilios, nepretenzingos, puikiai derės prie įvairių stilių interjero. ManoRoletai.lt internetinėje parduotuvėje galite ne tik peržiūrėti gumuotus roletus, palyginti jų kainas, bet ir galite įsigyti patikusius gaminius, o mes juos pažadame pristatyti per kuo trumpesnį laikotarpį! Kaip priedą gausite reikalingą pagalbą iš mūsų patyrusių ir savo darbą išmanančių specialistų, kurie su malonumu Jums padės rasti geriausią sprendimą!  

Šviesai nepralaidūs roletai   

Šviesai nepralaidūs roletai

Grįžti į Pagrindinį puslapį

Parašykite komentarą