Яндекс.Метрика
 

Pasitikime pavasarį atsinaujinę

2015 m. kovo 4 d.

Namų interjero idėjos kinta kas sezoną, kartais net dar dažniau. Atsiranda naujų sprendimų bei pasirinkimų, kurie palengvina vartotojų gyvenimus ir leidžia įgyvendinti norimas idėjas. Tačiau sukurti namų interjerą yra gana nelengva užduotis. Galbūt dėl to daugelis žmonių skiria papildomas lėšas interjero dizaineriams, kurie išpildo norimas idėjas, sukuria namus, apie kuriuos seniai svajojote. Deja, tikrai ne kiekvienas iš mūsų gali sau leisti naudotis dizainerių paslaugomis, o namus atsinaujinti norisi, tad neretai reikia į darbus kibti patiems ir derinti skirtingus sprendimus tam, jog kasdien sugrįžtume į jaukius ir gražius namus.

Kaip pakeisti namus, neišleidžiant daug pinigų ir skiriant minimaliai laiko? Keletą paprastų idėjų jau aprašėme čia: www.manoroletai.lt. Būdų kaip atnaujinti namus yra įvairių, tačiau šį kartą norisi pažvelgti iš savo pusės ir aptarti, kokius roletus reikėtų rinktis pavasario sezonui.  

Kaip žinia, pavasaris yra atgimstančių spalvų metas, kai gamta nubunda ir pasipuošia bene pačiomis gražiausiomis spalvomis. Po šaltojo sezono, pilkumos, darganos, esame išsiilgę spalvų, tad nebijokime jų pritaikyti ir namų interjere. Daugelis renkasi taip vadinamas „saugias“ spalvas, kurios dažniausiai būna žemės atspalvių, tačiau jomis nepavyksta sukurti efektingo namų interjero. Norėdami Jus paskatinti atnaujinti savuosius namus, šį mėnesį nuolaidas taikome ryškesnių spalvų roletams. Tad šį mėnesį nuolaidų sąraše rasite citrinų, vyšnių, persikų spalvų roletus.  

Twilight Brick roletai spalviškai labai tiks pastelinių spalvų namuose, kur vyrauja šviesios spalvos, tad namams suteiks šarmo. Šie roletai ne tik vizualiai gražiai atrodys, bet ir apsaugos nuo nepageidaujamos saulės šviesos. Twilight Brick roletai puikiai tiks patalpoms, kuriose miegama arba reikalingas kambario užtamsinimas, nes jie pagaminti iš specialaus audinio, todėl visiškai nepraleidžia saulės šviesos. Kas itin aktualu norint mėgautis poilsiu.

Roletų Saphire Desert spalva švelni, pastelinė. Persikų spalvos roletai namams suteiks šiltumo įspūdį. Neutrali audinio tekstūra ir švelnūs spalvų tonai neužgožia lango, neapsunkina interjero ir per daug neišsiskiria iš aplinkos, todėl šiuos roletus nebus sunku suderinti su skirtingų stilių ir spalvų interjerais.

Ir paskutinieji roletai, kuriems šį mėnesį taikome nuolaidą – Saphire Citron. Šie roletai yra gaivios citrinų spalvos, suteikia optimizmo bei, žinoma, nesunkiai dera prie įvairiausių interjerų. Tiesioginės saulės spinduliai audiniui padeda suspindėti naujais atspalviais – patalpa užliejama jaukiais ir šiltais tonais, o toks vaizdas itin maloniai atrodo. 

Palikite komentarą