Pavasariu dvelkiantis interjeras

Prasidėjo kalendorinis pavasaris. Nors žiema ir nebuvo įprasta, buvo gan šilta, tačiau pavasario laukėme su nekantrumu. Esame pasiilgę saulės, šviesos, šilto oro, spalvų, kvapų ir t.t. Tačiau orai greičiausiai dar kurį laiką mūsų nelepins, todėl svarbu surasti kitų būdų, kaip praskaidrinti dienas. Neabejotinai, vienas geriausių būdų – namų atnaujinimas! Kaip susikurti pavasarišką nuotaiką ir įsileisti šviežumo į namus, dalijamės 5-iais patarimais.

1. Daugiau šviesos

Padarykite generalinę tvarką savo namuose, visi žinome – po rudens ir žiemos purvų nuvalyti langai momentaliai pašviesina kambarius. Nukabinkite sunkias užuolaidas ir pakeiskite jas lengvomis, arba dar geriau – įsigykite roletus . Kad interjeras būtų šviesus ir gaivus namų detalėms rinkitės šviesias ar ryškesnes spalvas. 

2. Atsikratykite sukauptų daiktų  

Susikaupusius nereikalingus daiktus negailestingai meskite lauk, padarykite erdvės ir oro savo namuose. Ištuštinkite lentynas, atsisakykite sunešiotų šiltų drabužių, išmeskite krūvas senų laikraščių ir žurnalų.

3. Žaluma 

Už lango gamta dar nepabudo? Pabudinkite namų augalus, pakeiskite jų sunkius, senus vazonus į spalvotus ar stiklinius. Įsigykite daugiau gėlių ar prieskoninių augalų, jie papuoš Jūsų interjerą.

4. Sunki tekstilė 

Laikas žieminę tekstilę slėpti giliai spintoje. Pūkuotą sofos užtiesalą ir pledus pakeiskite raštuotomis, spalvingomis pagalvėmis. Sunkų kilimą pakeiskite lengvesniu, o patalynę rinkitės šviesią ar žaismingą.

5. Baldai 

Jei neketinate daug investuoti į interjero atnaujinimą, nebūtina pirkti naujų baldų, užtektų perstumdyti senuosius. Nenorite keisti baldų vietos? Net keista kaip elementariai perdažyta komoda ar spinta įneš Jūsų būstui naujovių. 

Grįžti į Pagrindinį puslapį

Parašykite komentarą