Per daug šviesos? Rinkitės šviesai nepralaidžius roletus!

Keičiantis interjero tendencijoms, madoms atsiranda vis daugiau naujovių, kurios tampa itin populiarios. Šiomis dienomis, žmonės statydami namus ar pertvarkydami butus, įsirengia vis daugiau langų, nes tokiu būdu erdvės atrodo didesnės, na o jei dar už lango malonus vaizdas - tai tik dar vienas privalumas. Tačiau žmonės ne visada pagalvoja apie šviesos perteklių, kai šviesos spinduliai ims varginti ar trukdys atlikti kasdieninius darbus. Tačiau išeitis yra!

Visiškai užtamsinantys roletai langams yra tiesiog nepakeičiamas sprendimas, nes būtent jie leidžia izoliuosi saulės šviesą, na o tuo pačiu kuria išskirtinį patalpų interjerą. Turint šviesai nepralaidžius roletus saulės spinduliai netrukdys jums užsiimti norima veikla: žiūrėti mėgstamas televizijos programas, dirbti prie kompiuterio ar mėgautis poilsiu. O skirtingi roletų audiniai, raštai bei medžiagos gali būti pritaikomos visose namų erdvėse, o taip pat ir darbovietėse, tad tai universalus sprendimas, atitinkantis visas galimas situacijas.

Šviesai nepralaidūs roletai gali būti ne tik tamsių audinių. Neretai vartotojai mano, jog norėdami sustabdyti saulės spindulius jie turi tik vieną pasirinkimą - įsigyti tamsius roletus. Toks pasirinkimas nėra tinkamas visiems, nes užtamsintos erdvės ne visada yra privalumas. Mūsų internetinėje parduotuvėje ManoRoletai.lt rasite itin platų šviesai nepralaidžių roletų asortimentą ir jį sudaro tiek tamsūs, tiek šviesūs audiniai. Nepralaidumą sukuria išskirtinė gamybinė technologija, o ne audinio spalva, tad jei norite išvengti saulės spindulių, tačiau pernelyg neužtamsinti patalpos, mes galime pasiūlyti jums tinkamą variantą.

Dar viena abejonė, kuri neretai aplanko vartotojus - roletų atsparumas saulės spinduliams. Baimė, jog audiniai išbluks ir atrodys nepatraukliai gąsdina ne vieną klientą, tad jei pirksite ManoRoletai.lt, galėsite tai pamiršti. Mūsų siūlomi roletai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų ir apdirbami taip, jog nei šviesa, nei drėgmė neturėtų jokios neigiamos įtakos. Ši investicija bus ilgalaikė ir galėsite pamiršti visas abejones bei rūpesčius. Taigi, tam, jog įsitikintumėte jums siūloma kokybe, siūlome peržiūrėti šviesai nepralaidžių roletų katalogą ir išsirinkti šį nepakartojamą gaminį savo namams. 
  

Grįžti į Pagrindinį puslapį

Parašykite komentarą