Pristatome naujovę – roletai diena - naktis

2014 m. kovo 13 d.

Atėjus pavasariui, dienos ėmė pastebimai ilgėti, na o tai reiškia, jog galime dar ilgiau mėgautis dienos šviesa. Ji reikalinga kiekvienuose namuose, tačiau negalima paneigti, jog per didelis saulės spindulių kiekis gali kelti diskomfortą. Visgi, dėl to išgyventi tikrai neverta, nes Manoroletai.lt rasite puikius sprendimo būdus. Mes savo klientams siūlome bene moderniausią roletų dizainą - diena - naktis. Tai aukščiausios kokybės prekė, atitinkanti kiekvieno kliento poreikius. Šis sprendimas derės jūsų namuose, biure ir bet kokioje kitoje patalpoje. Taigi, jei norite turėti galimybę reguliuoti saulės spindulių patekimą į patalpas, jums reikalingas būtent šis roletų dizainas. Šių roletų kaina nėra itin aukšta, o įvertinus kokybę, kurią gauna vartotojas - galima teigti, jog tai išties patrauklus pasiūlymas. Tiesa, siekiant maksimalios naudos ir kuo mažesnių išlaidų, visada rekomenduojame pirkti internetu. Tai patogu, greita ir patikima, tad tokiu pasirinkimu tikrai nenusivilsite.

Jei nesate girdėję apie moderniausią roletų dizainą  diena - naktis, tikrai daug prarandate. Pastebima, jog vos tik pasirodžius šiai naujovei, ji tapo populiariausia ir paklausiausia mūsų siūloma preke. Šie roletai dar vadinami ZEBRA, mat jų audinys yra dryžuotas. Jį sudaro permatomos bei tamsesnio audinio juostos, tad vos vienu judesiu galite sumažinti arba padidinti šviesos kiekį patalpose. Šių roletų kainos nėra ženkliai didesnės nei įprastinių dizainų, tad galite nė neabejoti, jog toks pasirinkimas yra tikrai naudingas. Vienas iš pagrindinių aspektų, į kurį vartotojai atkreipia dėmesį pirkdami prekes - audinio kokybė. Šioje vietoje galime pasidžiaugti, jog diena - naktis tipo pagaminti roletai atitinka pačios aukščiausios kokybės standartus ir yra ilgaamžis pasirinkimas. Juos sudaro dvigubo audinio sluoksnis, kuris greitai nenusidėvi ir puikiai prisitaiko įvairaus stiliaus interjere. Nemaža dalis vartotojų baiminasi įsigyti tokio tipo roletus dėl to, jog jų manymu dryžiai užgožia langus ir tokiu būdu patalpose yra per mažai šviesos. Visgi, toks nerimas yra tikrai beprasmis, nes šis roletų gamyboje naudojami išskirtiniai audiniai, kurie prisitaiko prie aplinkos ir suteikia norimą šviesos srautą, kurį reguliuojate patys.

Mes savo klientams siūlome tik pažangiausius sprendimus, kurių kokybę galime garantuoti. Būtent dėl šios priežasties roletai internetu yra pasiteisinęs sprendimas, kurį jau išbandė didelė dalis vartotojų. Visiems puikiai žinoma, kiek laiko atima reikalingų interjero detalių paieškos bei įsigijimas, tad galimybė pirkti būnant namuose yra be galo paranki. Jei savo namuose trokštate susikurti jaukumą, prabangą bei išskirtinį stilių, jums reikalingi netradiciniai sprendimai. Diena - naktis roletai yra būtent tas pasirinkimas, kuris tinka jūsų poreikiams. Taigi, išnaudokite savo galimybes ir įvertinkite mūsų siūlomą produkciją patys.  Galite nė neabejoti, jog tokio sprendimo tikrai nesigailėsite. Mes dirbame tam, jog patenkintume savo klientų poreikius, tad visas dėmesys bei pastangos skirtos jūsų idėjų įgyvendinimui.

Palikite komentarą