Roletai diena-naktis - kokybė už priimtiną kainą!

Išgirdę žodį „roletai“, prieš akis matome tradicinius, grandinėle valdomus roletus su vienspalviu arba margu audiniu. Tačiau roletai diena naktis ne visai atitinka šį įsivaizdavimą. Jie yra kitokie! Roletai diena naktis išsiskiria savo netradicine išvaizda. Jau vien tai, kad jie pagaminti naudojant permatomą ir nepermatomą audinį skiriasi nuo įprastų roletų. O kurgi dar galėjimas šiuos roletus ne tik pakelti į viršų ar nuleisti, bet ir reguliuoti saulės spindulių patekimą į patalpą grandinėle valdant tarpusavyje persidengiančius roleto audinius: kai vienas audinio sluoksnis pasislenka ir langas užsitemdo, taip sukuriamas „diena – naktis“ efektas. Tad, šie roletai suteiks interjerui subtilaus lengvumo pojūtį ir puikiai derės ne tik namuose, bet ir biure ar kitoje Jūsų pasirinktoje patalpoje.

Roletai turi „diena-naktis“ pavadinimą ne tik dėl to, kad yra dryžuoti, bet ir dėl to, kad gali atstoti dienines ir naktines užuolaidas. Roletų diena-naktis gamybai naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, audiniai atitinka aukščiausios kokybės standartus, todėl greit nenusidėvi, pasižymi patvarumu ir ilgaamžiškumu. Šie roletai turi daug privalumų, turbūt todėl galvojate, kad jų kaina bus ženkliai didesnė. Skubame Jus nuraminti, roletų „diena-naktis“ kaina nėra itin aukšta, tačiau kokybė – neabejotina, todėl verta investuoti į kokybiškus diena - naktis roletus, kurie dengs Jūsų langus ne vienerius metus!  

Jeigu ieškote kuo uždengti langus ar norite pakeisti šiuo metu turimus lango uždangalus, siūlome dėmesį atkreipti į diena-naktis roletus. Tai paprastas, tačiau netradicinis sprendimas, kuris nepalieka abejingų šiems roletams. Jie atrodo subtiliai ir gražiai lyg plonytė organzos užuolaida, kartu apsaugo nuo per didelio kiekio saulės spindulių. Juolab, šiuos roletus galite užsisakyti net neišėję iš namų! ManoRoletai internetinėje parduotuvėje sutaupysite laiko rinkdamiesi ir įsigydami prekes: išsirinkti užtruksite neilgai, o roletus pristatysime 3 dienų laikotarpyje. Argi gali būti paprasčiau įsigyti norimus roletus?  

     Roletai diena-naktis

Grįžti į Pagrindinį puslapį

Parašykite komentarą