Roletai miegamajame

2014 m. liepos 10 d.

Namų interjero idėjos labai greitai keičiasi. Atsiranda vis naujų būdų, sprendimų, kurie palengvina vartotojų rūpesčius bei leidžia įgyvendinti norimas idėjas. Jei namų interjerą kuriate patys, be specialistų pagalbos, greičiausiai tai gan sunkus uždavinys. Tenka peržiūrėti gausybę įvairių idėjų, atrasti Jums labiausiai tinkantį sprendimą, kuris labiausiai atitiktų Jūsų poreikius. Miegamais kambarys neatsiejama namų dalis, tai netgi erdvė, kurioje būdami namuose praleidžiame bene daugiausiai laiko. Šiame kambaryje miegame, ilsimės, skaitome knygas ir tiesiog atsipalaiduojame. Tai erdvė, kuri asocijuojasi su jaukumu ir kurioje norisi maloniai nuteikiančios atmosferos, kad pailsėtume po dienos darbų. Miegamajam itin svarbus privatumo išsaugojimas nuo pašalinių akių, saulės ir šviesos sklindančios iš lauko sumažinimas, todėl neabejotinai geriausias pasirinkimas – roletai.

Roletai – tai gaminys, kuris jums padės susigrąžinti privatumą ir patiems reguliuoti į namus patenkančios saulės kiekį. Retas, kuris gyvena nuošaliau, kur netoliese nebūtų kaimynų ar pašalinių žmonių, todėl jūs visiškai netenkate savo privatumo. Juk nenorėtumėte, kad praeiviai ar kaimynai galėtų jus stebėti? Tuomet roletai padės jums išlaikyti savo privatumą ir saugumą. Internetinėje roletų parduotuvėje ManoRoletai.lt, rasite itin platų skirtingų roletų pasirinkimą. Tai gali būti ir šviesai nepralaidūs arba diena – naktis roletai, tad viskas priklauso nuo jūsų poreikių. Negana to, mes savo klientams galime pasiūlyti labai plačias spalvų paletes, galite nė neabejoti, jog atrasite trokštamą spalvos toną, kuris puikiai derės jūsų namuose.  

Renkantis roletus, derėtų apgalvoti, kokio stiliaus gaminys labiausiai tiktų jūsų kambariui. Atkreipkite dėmesį į audinį iš kurio pagaminti roletai, kuo geresnė medžiaga, tuo lengviau bus juos prižiūrėti ateityje. Apsvarstykite, kokios spalvos tiktų jūsų miegamajame kambaryje: ar labiau vienspalvės, ar priešingai - margos. ManoRoletai.lt elektroninėje parduotuvėje rasite ne tik aukščiausios kokybės roletus, pagamintus iš kokybiškų medžiagų, bet ir papildomai impregnuotus, kad nesikauptų dulkės ir spalva išliktų nepakitusi. Taip pat čia rasite platų spalvų ir audinių pasirinkimą, todėl net ir išrankiausi klientai ras ką išsirinkti.

Vertėtų nuspręsti, ką norite sukurti savo roletais: gal akcentuosite roleto raštą, o gal spalva bus pagrindinis aspektas? Pavyzdžiui, ryškūs roletai gali būti pagrindinė miegamojo detalė, o neutralių spalvų labai neišsiskirs. Jei esate iš tų žmonių, kurie mėgsta nuolatos pertvarkyti savo namus, juos atnaujinti, patariame rinktis neutralių spalvų roletus, kuriuos nesunkiai priderinsite prie beveik bet kokio dekoro. Tokie roletai puikiai atrodys tiek tradiciniame miegamajame, tiek moderniame.

Žinoma, svarbus ne tik estetinis roletų vaizdas, bet ir praktiškumas, nes be to, kad bus gražūs, dar turėtų apsaugoti nuo smalsių žvilgsnių, slopinti saulę ir šviesą. Visi mūsų roletai atlieka šias funkcijas, tik šiek tiek skiriasi kambario užtamsinimo lygis. Šviesai nepralaidūs roletai kol kas yra populiariausias mūsų klientų pasirinkimas miegamuosiuose kambariuose, nes jie visiškai užtamsina patalpą. Roletai diena-naktis mėgstami, nes atstoja dienines ir naktines užuolaidas, patogu pačiam reguliuoti patenkantį šviesos kiekį. Vienspalviai ir margi roletai taip pat turi savo gerbėjų ratą. Tad, kiekvienas ras jo poreikius atitinkančius gaminius.  

Palikite komentarą