Roletai – šiuolaikiška ir ekonomiška

2014 m. lapkričio 11 d.

Roletai - langų dekoro priemonė, kuri sukurta apsaugoti patalpas nuo saulės ir suteikianti daugiau privatumo namuose. Roletai apsaugo namus nuo ultravioletinių saulės spindulių, todėl Jūsų sienos ir baldai apsaugomi nuo išblukimo. Norėdami įsigyti roletus tikrai neprivalote išleisti daugybės pinigų, nes roletai nebrangus ir labai geras sprendimas.

Iš pažiūros paprasta langų uždangos priemonė – roletai, gali pakeisti Jūsų namus neatpažįstamai. Viskas priklauso nuo Jūsų pasirinktų roletų, nes jie būna įvairiausių spalvų, raštų, tekstūrų. Roletai be to, kad atlieka praktiškas funkcijas, kaip apsauga nuo saulės ir privatumo išsaugojimas, namams suteikia jaukumo, šiltumo, juos papildo. Šiuolaikiškiems namams reikia šiuolaikiškų sprendimų, tad roletai yra būtent tai, ko Jums reikia.
Vienspalviai roletai tai bene pati populiariausia prekė, tad klientų namus jau puošia šie gaminiai. Vienspalviai roletai lengvai derės Jūsų namų interjere. Parduotuvėje Manoroletai.lt vienspalvių roletų paletė yra be galo plati, tad nesunkiai išsirinksite Jūsų namuose derančius atspalvius. Pastarieji taps ne tik funkcionalia detale, tačiau taip pat ir interjero dalimi, kuria džiaugsitės ne vienerius metus.

Kiekvienas iš mūsų skirtingai suvokiame tuos pačius dalykus, turime skirtingą namų įsivaizdavimą todėl vienspalviai roletai tinka tikrai ne kiekvienam pirkėjui. Dėl šios priežasties siūlome itin kokybiškus ir prabangos jausmą sukuriančius margus roletus. Mūsų prekių kataloge rasite didelį audinių bei raštų pasirinkimą, kurį nebus sunku pritaikyti tiek klasikiniame, tiek moderniame namų interjere.

Norėdami dar lengviau reguliuoti į patalpas patenkančių saulės spindulių kiekį, Jums reikalingi šviesai nepralaidūs roletai. Jie sukurti naudojantis pačiomis moderniausiomis gamybos technologijomis, tad gali užtikrinti visišką langų užtamsinimą. Šie roletai atrodo puikiai tiek namų viduje, tiek iš lauko pusės. Šie roletai ypač tinkami miegamuosiuose ar vaikų kambariuose, kur pernelyg ryškūs saulės spinduliai kelia diskomfortą.Jei nenorite patalpos visiškai užtamsinti, o tik sumažinti šviesos kiekį, rinkitės roletus - diena naktis. Jie dar dažnai vadinami roletais Zebra, nes audinys susideda iš permatomų ir užtamsintų juostų. Šis roletų modelis yra itin paklausus, na o audinių bei spalvų paletė užtikrina, jog sau tinkantį pasiūlymą rastų kiekvienas klientas. Jei Jums dar neteko girdėti apie šį dizainą, pats metas praplėsti savo akiratį, nes tokia interjero detalė papuoš bet kuriuos namus. 

Na ir galiausiai - vaikiški roletai. Visi tėvai nori savo vaikams suteikti galimybę augti šviesioje ir žaismingoje aplinkoje, na o mūsų siūlomi roletai yra puikus pasiūlymas šiam tikslui pasiekti. Manoroletai.lt rasite vaikiškų roletų asortimentą, skirtą tiek mergaitėms, tiek berniukams. Taigi, nuo šiol galite investuoti ne tik į gražią vaikystę, tačiau taip pat ir tinkamą augimui aplinką. 

Palikite komentarą