Roletų pasirinkimas ir derinimas

Šiandien roletų pasirinkimas yra be galo platus. Juos galima rasti įvairiuose salonuose bei internete, tad galima drąsiai teigti, jog vartotojai turi didelę pasirinkimo laisvę. Visgi, pasiūlos gausa gali apsunkinti apsisprendimą ir šioje vietoje reikia pastebėti ne tik skirtingus mechanizmus, tačiau ir spalvas. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite rasti patį didžiausią audinių pasirinkimą Lietuvoje, tad puikiai suprantame, jog priimti sprendimą, kokius roletus užsisakyti, yra gan sudėtinga. Visgi, mes galime patarti ir rekomenduoti, kokios spalvos labiausiai tiktų prie jūsų interjero stiliaus. Nors šie aspektai ir neatrodo itin sudėtingi, tačiau vos pradėjus paieškas vartotojai susiduria su daug klausimų. Tam, jog jie nebūtų tokie sudėtingi, mes pateikiame savo rekomendacijas.

Roletai internetu gali šiek tiek bauginti, juk negalite pamatyti kaip realybėje atrodo audiniai ar spalvos. Dėl šios priežasties mes suteikiame prekių keitimo garantiją. Taigi, jei pristatyti roletai yra ne tokie, kokių tikėjotės, juos galite pakeisti kitais. Kalbant apie spalvas ir jų derinimą, visų pirma reikia žinoti, kokios spalvos vyrauja jūsų namuose. Jei kalbama apie svetainės erdvę, savaime suprantama, jog jos itin užtamsinti nereikia. Taigi, rekomenduojame rinktis švelnius žemės tonus. Visada galite rinktis iš plataus šviesių spalvų asortimento, tačiau svarbiausia, jog jos neiškristų iš konteksto ir įsilietų į interjero visumą. Nemanykite, jog šviesūs roletai negali sulaikyti saulės spindulių. Modernios technologijos leidžia sukurti išskirtinius audinius, kurie bus ne tik mieli akiai, tačiau taip pat ir funkcionalūs. Kalbant apie kitas namų erdves, galite drąsiai eksperimentuoti. Jei jūsų miegamasis yra gan blankus, t.y. vyrauja švelnios pastelinės spalvos, visada galite panaudoti roletus kaip akcentą. Tai bus interjero detalė, kuri atkreips dėmesį ir kurs išskirtinumą. Galite naudoti ir tamsias spalvas bei diena naktis tipo roletus. Tokia funkcija leis reguliuoti šviesos patekimą į namus ir visada galėsite jaustis turintys kontrolę savo rankose. Taip pat nepamirškite ir vaikų kambarių. Juose žaismingumas bei spalvos yra tiesiog būtini. Nesistenkite kurti prabangaus ir išskirtinio stiliaus šiose patalpose, nes vaikams tai nėra aktualu. Jie džiaugiasi piešiniais, raštais ir personažais, kurie skatina vaizduotę ir suteikia geras emocijas.

 Kai kurie vartotojai, pirkdami roletus tariasi su dizaineriu. Tai yra tinkamas sprendimas, ypač turint dideles patalpas, tačiau tiesa ta, jog jis ne visiems finansiškai prieinamas. Jei negalite sau leisti dizainerio paslaugų, tai nėra didelė problema. Patys ar su mūsų specialistų pagalba pasirinksite jums tinkamus roletus, kurie derės namų erdvėje bei sukurs išskirtinį stilių. Mes galime pasiūlyti patrauklius pasiūlymus net ir patiems išrankiausiems klientams, tad jei jūsų poreikiai bei reikalavimai itin aukšti - patikėkite savo rūpesčius mums. Mums malonu padėti klientams bet kokioje situacijoje, nes esame profesionalai savo srityje. 

 Grįžti į Pagrindinį puslapį

Parašykite komentarą