Roletų privalumai

Šiais laikais namų interjero idėjos keičiasi nenumaldomu greičiu. Vis dažniau atsiranda naujų sprendimų bei pasirinkimų, kurie palengvina vartotojų rūpesčius ir leidžia įgyvendinti norimas idėjas. Namų erdvės įkūrimas yra be galo svarbus, nes būtent čia su savo šeima praleidžiate daugiausiai laiko. Namuose vyksta susibūrimai su artimais žmonėmis, šventės ir paprasčiausias poilsis, kuriam turi nuteikti ir namų detalės.

Kadangi nėra namų be langų, labai svarbu jiems išrinkti tinkamus „rūbus“. Roletai - tai langų uždangos, kurių audinys naudojant mechanizmą suvyniojamas į ritinėlį ant vamzdžio lango viršuje. Šiuo metu jie yra funkcionaliausias ir labiausiai vartotojų mėgstamas langų uždengimo būdas.

Roletai atlieka ne tik apsaugos nuo saulės ar nepageidaujamų žvilgsnių funkcijas, bet ir daugelį kitų. Pagrindinė roletų funkcija apsaugoti nuo nepageidaujamos saulės šviesos. Kartu jie padeda reguliuoti natūralios šviesos kiekį patalpoje. Nėra nieko svarbiau kaip savo namuose jaustis saugiam, juk nesinorėtų žinoti, kad kas nors jus stebi, todėl jei audinys neperšviečiamas, roletai kartu atlieka ir kitą apsauginę funkciją – saugo jūsų privatumą nuo smalsių kaimynų ar praeivių žvilgsnių.  

Praktinė roletų funkcija labai svarbi, tačiau ne mažiau svarbu, kad roletai yra sudedamoji interjero dalis. Vis labiau puoselėjant savo namus, estetiškas vaizdas nėra paskutinėje vietoje. Žmonės nori jaukumo, grožio savo namuose, o roletai suteikia šiuos privalumus, kartu neužgoždami erdvės. Konservatyvesni žmonės, kurie savo namų jaukumo neįsivaizduoja be ilgų plazdančių užuolaidų, sugeba suderinti jas su roletais. Estetikos mėgėjai nuolat pabrėžia, kad roletai yra gerokai praktiškesni nei užuolaidos, mat visi tekstiliniai audiniai yra impregnuoti, todėl taip nesitepa, jų nereikia skalbti ar lyginti.

Roletai yra lengvai pritaikomi prie įvairiausio interjero. Plati audinių raštų, spalvų bei atspalvių gama iš kurios nebus sudėtinga išsirinkti ir papildyti jais kuriamą namų stilių. Galbūt nežinojote, tačiau tinkamai pasirinkę roleto tipą ir atspalvį, vizualiai padidinsite mažą kambarį ar paaukštinsite lubas, suteiksite kambariui vientisumo įspūdį.

Sumontuoti roletai neužima papildomos vietos ir palieka tuščią palangę, todėl čia gali tilpti visos jūsų mylimos gėlės ar kitos kambario dekoracijos. Be to, roletai yra ekonomiškas pasirinkimas, kuris pravers ne tik šiltuoju, bet ir šaltuoju metų laiku. Vasarą jie sulaiko saulės spindulius ir neleidžia kambariui įkaisti, o žiemą - iš lauko nepraleidžia ateinančio šalčio ir namuose sulaiko šilumą.

Grįžti į Pagrindinį puslapį

Parašykite komentarą