Susikurkite Kalėdinę nuotaiką namuose!

Kasdien vis labiau artėja gražiausios žiemos šventės, tad ir ruoštis joms reikėtų pradėti jau dabar. Kuo anksčiau pradėsite ruoštis – tuo mažesnė tikimybė, kad reikės lakstyti ir skubėti pirkti dovanas. Galėsite ramiai laukti švenčių ir puošti savo namus.

Šv. Kalėdos asocijuojasi su mandarinų, apelsinų, cinamono, šviežios eglės kvapu. Labai paprasta paskleisti šį malonų kvapą. Namuose statykite gyvą eglutę, bet visai nebūtina jos kirsti miške. Būkite praktiški ir nusipirkite eglutę vazonėlyje, o pasibaigus šventėms ir       sulaukus pavasario – eglutę tiesiog pasodinsite prie namų, padovanosite draugams ar   artimiesiems. Jei eglutės pirkti neketinate, įsigykite kelias eglių šakeles ir pasimerkite. Apelsinai savo kvapą paskleis jei į juos susmaigstysite gvazdikėlius. Pajausite kaip namai   prisipildo kalėdine dvasia.

Norint sukurti kalėdinę nuotaiką savo namuose, reikia pasirūpinti ir jų jaukumu. Įvairios  interjero detalės, kaip kilimai, pagalvėlės, paveikslai, nuotraukos suteikia namams subtilumo,  jaukumo ir savitumo. Tačiau šių mažų detalių negana. Svarbu, kad namuose vyrautų gerai parinktos sienų ir lubų spalvos, kurios derėtų kartu su baldais. Namų interjerą puikiai papildo  ir langų uždangos. Šiuo metu populiariausi ir labiausiai žmonių mėgstami yra roletai: dėl  paprastumo, elegancijos ir praktiškumo.

Šventinis laikotarpis ypač palankus permainoms. Galima atlikti seniai planuotą baldų perstumdymą, atnaujinti ar įsigyti roletus, įsigyti žvakių ar kitų interjerą pagyvinančių daiktų... Šiuo metu taikomos didelės šventinės nuolaidos, tad pirkti apsimoka – ne tik įsigyjate reikiamą daiktą, bet ir sutaupote!

Manoroletai.lt savo klientams irgi paruošė keletą ypatingų pasiūlymų, jog šventes artimųjų rate pasitiktumėte atsinaujinę namus. Roletai už itin mažą kainą ir dar su pristatymu į namus! Šitaip sutaupysite brangaus laiko, o roletų paieškoms skirtą laiką galėsite panaudoti artimų žmonių dovanų pirkimui.  

Grįžti į Pagrindinį puslapį

Parašykite komentarą